Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio sobie uszyłyście?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-06, 08:28   #2045
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez liwias Pokaż wiadomość
A ja w ramach porządków szafowych wrzucam zdjęcie spódniczki, którą uszyłam jakiś czas temu.
Projekt i wykonanie własne - pomyślałam, że ciekawiej będzie jak szwy pozostaną w kontrastowym kolorze i na wierzchu
Materiał kosztował grosze - chyba jakieś 5zł za metr i miał pierwotnie całkiem inne przeznaczenie Ale wyszła spódniczka i to taka, którą na dodatek bardzo lubię i często noszę.
piękna kiecka. fajny fason. podobaja mi sie takie, ale to niestety nie bardzo na moja figure...

a zreszta zimno tak jest, ze ani mysle chodzic w kiecce



Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
Nooooooooooooo kobityyyyyyyyy kawa was nie ominie
Trzeba sie kiedyś umówić na rynku rybnickim i gdzies na pogaduchy sie wybrac


No ja bym chętnie przyjechała... wszak nie mam zbyt daleko


[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;21867286]hmm może ktoś mi pomoże ...
kupiłam sobie kiedyś flausz z myślą o płaszczyku czy kurtce (przez internet i wrzuciłam do szafy) a teraz go wyciągnęłam i chyba to nie do końca jest taki płaszczowy - tzn ten z płaszczy jest nierozciągliwy i taki zbity, a moj jest trochę elastyczny i taki mniej zbity :P
A pytanie jest takie: czy myślicie że i tak może się to na dać na okrycie wierzchnie? Czy są jakieś impregnaty żeby to mniej "chłonne" było np jak deszcz spadnie ....[/QUOTE]


nadać to się pewnie nadaje, koniecznie na podszewce i strategiczne miejsca usztywnic flizelina lub innym sztywnikiem.
A co do nieprzemakalności, to moje płaszcze wełniane wszystkie są nasiąkilwe. Impregnaty są, owszem ale raczej nie nadają sie, do takich tkanin.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując