Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-30, 18:45   #30
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Ponawiam swoje pytanie tutaj, bo w starym wątku nikt nie odpisał (albo nie zauważyłam???



to ja się chętnie podłączę i oprócz powyższych dopytam:

- czy miałyście zapewniony tzw. pierwszy kontakt z dzieckiem (nie dotyczy tych, które miały pełną narkozę)
- kiedy nastąpiło pierwsze karmienie/przystawienie do piersi?
- czy musiałyście się TAM ogolić na zero? Czy wystarczy tylko góra? (ze względu na dość bolesne odrastanie [wrastanie włosków] wolałabym nie golić się na zero, jesli to nie będzie konieczne)
i tu też będę pisałam przy okazji smsów od dziewczyn i falbali też odpisałam na te pytania no nie czytają mnie no...no oprócz tych co teraz dorzuciłaś
Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Też mnie to pytanie nurtuje.Ja najchętniej nic bym nie goliła,tylko przystrzygła,bo jak zaczną mi odrastać to się chyba pochlastam,a po porodzie,wiadomo,krocze i tak jest obolałe i czasami są szwy,więc jak pomyślę jeszcze o dorastających włoskach to mi ciarki przechodzą...
ja też wolałabym mieć taki kilkudniowy "zarost" bo jak mi ma tam szurać brrrr...może z takim pojadę ,najwyżej mnie chlasną...

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Angelikaw dowód na stronie 3 na poczekalni ostatni post i więszkość odpowiedzi na te pytania były w treści sms-ów od dziewczyn
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora