Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uwaga!!! Chwalipięta!!:d
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-18, 16:47   #32
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Widzę, że prawidłowe odpowiedzi już padły:

Cytat:
Napisane przez asia3city Pokaż wiadomość
moim zdaniem stojaczek na wstążeczki zrobiony z jakiejś butelki, a gumki służą do rozdzielenia rolek wstążeczkowo-koronkowych, aby się owe nie plątały i nie gniotły
BRAWO!!!klaski : - Dokładniej na rafię z lidla a gumeczki są przyklejone także nie zagrażają wstążeczkom

Cytat:
Napisane przez aninka Pokaż wiadomość
asia3city moim zdaniem ma rację, ale skoro jesteś praktyczna to pewnie do środka też wkłada się jakieś przydasie.
Ma rację ma Właśnie myślałam o tym żeby coś tam chować, ale jak na razie nie znalazłam odpowiedniej rzeczy wymagającej segregacji



Pisałam, że jestem w trakcie robienia księgi...no i jestem...ale jak na razie tylko podstawka zrobiona i pomalowana...\

W międzyczasie wymyśliłam nowa rzecz...no bo sprawa wygląda tak, że we wrzesniu przyjezdzaja do mnie rodzice ze swoją znajomą...księga bedzie dla rodziców na rocznicę ślubu...no i chciałam też coś dla znajomej zrobić na pamiątkę z Irlandii...wymyśliłam, że zrobię album na zdjęcia...tyle, że nie mogę zrobić typowego scrapa - muszą to być kieszonki na zdjęcia...no i męczyłam się wczoraj - wykombinowałam to co na fotkach..ale strasznie pracochłonny jest ten mój patent...obawiam się, że będę musiała iść na łatwiznę i kupić gotowy album i ozdobić okładkę - wrrr ale ja tak nie lubię!!! jak już coś robię, to od A do Z chcę stworzyć to sama...no i utknęłam w martwym punkcie i aż chęci mi odeszły do tworzenia....

Może Wy macie jakiś pomysł?

No w ostateczności zrobię irlandzką ramkę na zdjęcia....chociaż album wydaje mi się fajniejszy...ech...

No zła jestem i już!!!


__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując