Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polecamy - odradzamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 14:29   #1828
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Polecamy - odradzamy :)

Cytat:
Napisane przez sylwianna1985 Pokaż wiadomość
czy używałyście nawilżacza w pokoiju dla dziecka?u mnie w bloku w mieskzaniu jest bardzo suche powietrze. zastanawiam się czy wystarczy może taki ceramiczny za ok 7zł- napelniany wodą i wieszany na kaloryfer czy lepiej zainwestować w taki z prawdziwego zdarzenia- biorąc pod uwagę że trochę kosztuje no i "pożera"prąd :p a może wystarczy zwykł mokry ręcznik na kaloryfer?
mamy i uzywamy maż kupił taki, który mierzy poziom wilgotności powietrza i wlacza sie sam, kiedy wilgotnosc jest nizsza od zadanej. Super sprzęt. Mokry recznik u nas nie mial racji bytu, w zimie grzejemy bardzo mało a w lecie wogóle
Cytat:
Napisane przez ona1010 Pokaż wiadomość
Doswiadczone mamusie, chcialam Was zapytac, co sadzicie na temat kosza do spania dla maluszka, o cos takiego

http://www.modadladzieci.com.pl/p/pl...+z+korona.html

wiem, ze dzidzius dlugo w nim nie dospi, moze do ok 6 roczku, ale nasza sypialnia jest taka malutka, ze miesci sie w niej tylko nasze lozko i mala szafka tz na ubranie, poza tym ma skos na suficie i to jeszcze pomniejsza pokoik.
dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
6 roczku??? chyba 6 miesiąca, a i to wydaje mi sie zbyt dlugo. Maluszek zacznie sam siadac i mogłby wypasc z takiego kosza. Wg mnie to zbedna rzecz, i tak w koncu bedziesz musiala kupić łózeczko.


Podziele sie moim 2,5 miesiecznym doświadczeniem w byciu mamą i podam liste zakupionych rzeczy które okazały sie strzalem w 10 :
- profilowana wanienka Onda - super rzecz, maluszek siedzi sobie sam bezpiecznie w wodzie a ja spokojnie mogę go umyć bez dodatkowej pomocy,
- przewijak - zbawienie dla i tak nadwyrezonego kregoslupa,
- karuzela Tiny love wyspa marzen - zabawki w żywych, wyrazistych kolorach, które moje dziecko uwielbia i moze sie patrzec na nie godzinami
- masc do sutków purelan firmy medela - dzieki niej nie mialam żadnych ran, a zakupione wczesniej kapturki ochronne okazaly sie zupełnie zbędne,
- co do ubranek - na poczatek polecam kupic takie cakowicie rozpinane, ktorych nie trzeba zakladac przez glowę, jest duzo łatwiej i mniej stresująco

pozdrawiam wszystkie mamusie
velluto jest offline Zgłoś do moderatora