Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żylaki
Wątek: Żylaki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 20:23   #54
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: Żylaki

Witam! Od dluzszego czasu szukalam jakiegos sensownego forum na temat zylakow i jak zwykle WIZAZ mnie nie zawiodl!
Niestety ja takze naleze do grona "obdarzonych" zylakami ;-(
U mnie w rodzinie to schorzenie dziedziczne, moja mama i babcia maja zylaki, a dziadek niestety zmarl na zakrzepice :-(((( Dlatego postanowilam dluzej nie bagatelizowac tego faktu, bo zdalam sobie sprawe, ze to nie tylko problem estetyczny ale i zdrowotny!!! Przyznam tez ze ok. 5 lat bralam pigulki antykoncepcyjne, mimo tego ze zdawalam sobie sprawe z tego ze w moim przypadku nie powinnam, ale kto wtedy o tym myslal :-((((
W moim przypadku prawa noga jest w gorszym stanie, chociaz na lewej zaczyna dziac sie to samo. Oprocz pokreconych wystajacych zyl pod kolanem mam na lydkach siniaki dziwnego szarego koloru, na domiar zlego sa one dziwnie umiejscowione ( z przodu lydki). Dodam ze te siniaki nie giną od jakiegos roku! Jakby tego bylo malo na kostkach i udach mam popekane naczynia krwionosne! Maaasakra!!!!!!!!!!!
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując