Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podaruj im trochę szczęścia - nasze prace dla psów w potrzebie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 18:54   #16
Heliotis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 97
Dot.: Popdaruj im troche szczescia - nasze tworki dla fundacji AST na Rzecz Zwierząt

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no własnie - co robicie? Tak pytam, żeby nie zrobić takich samych Swarów na biglu np. jak ktoś inny

I mam jeszcze pytanie do Basi21, a w sumie to pomysł taki... Z tego co kojarzę, na takich bazarkach pokazuje się zdjęcia przedmiotów. To może nie byłoby źle, gdybyśmy same zrobiły zdjęcia? W końcu biżuterii nie fotografuje się najłatwiej, a my już mamy jako takie doświadczenie
A z ładnym zdjęciem biżut może wzbudzić większe zainteresowanie. Co myslicie?

No i jeśli ktoś z Krakowa ma ochotę wysłać coś na bazarek to może wpaść do mnie na kawkę i dopakujemy jego rzeczy do mojej przesyłki (po co płacić poczcie kilka razy )
Mari, ja się chętnie do Twojej przesyłki podepnę, o ile zdążę w tym czasie, co Ty. Ja myślałam, żeby zrobić trochę zawieszek i breloków z pieskami lampworkowymi, tak w temacie, jakieś kolczyki w takich typowo wiosenno-letnich kolorkach (tak mi się widzi, że to się może sprzedać), a do tego coś w stylu gronka + młotkowana miedź, bo takie rzeczy robię ostatnio. Swarów nie przewiduję, ale ja się w ogóle nie znam na swarach. Ale tymi fotami mnie zabiłaś - zgadnij, dlaczego nie wstawiam swoich prac do netu? No po prostu tego nie ogarniam i podchodzę do aparatu jak do jeża, dlatego jeśli trzeba będzie coś obfocić, chyba nieśmiało uśmiechnę się do Ciebie o pomoc...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Heliotis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując