Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kot sika, załatwia się poza kuwetę + jak pozbyć się zapachu - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-02-22, 09:51   #1
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Arrow

Kot sika, załatwia się poza kuwetę + jak pozbyć się zapachu - WĄTEK ZBIORCZY


Dziewczyny, które mają koty- pomóżcie pliss...nie wiem, co sie dzieje z moją prawie roczną kotką chodzi o Bube- nigdy sie tak nie zachowywała od paru m-cy ( dwóch, trzech) robi mi siku wszedzie tylko nie do kuwety Finia- moja druga koteczka jest grzeczna i ZAWSZE!! sika do kuwety..a Buba ...wrrr...nie wiem co sie jej stało..zawsze miały jedną kuwete i jadły z jednej miski..a teraz Buba oszlała...mam juz dosc prania i sprzątania po niej gdzie popadnie..inna sprawa, ze ostatnio nocowała u nas kumpela i Buba nasikała jej do walizki co za wstyd...no i kwestia dziecka..za 3 m-ce urodze Gabryśke i nie wyobrazam sobie, zeby ona mi sikała do wózka czy do łozeczka

załamuje sie powoli, Tygrys mówi, ze ją nauczy..ale ja juz nie chce na nią wrzeszczeć, denerwować sie, sprzątac , lać ją w tyłek jak zbroi...nie wiem co jest >???? !!! dlaczego ona tak robi ? miałyscie podobne doswiadczenia ze swoimi kotkami ? oduczyły sie tego...

jak sie nie oduczy, to bede musiała ją oddać do babci na wies...ale ona jest kotkiem domowym i nie wiem czy sobie da rade na wiejskim podwórku...bozzz...sytuac ja jest BEZNADZIEJNA

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując