Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje Filcowe Początki - Korale
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-07, 20:59   #25
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Dot.: Moje Filcowe Początki - Korale

miałam pracowity wieczór jutro wstawie fotki a teraz cos dla mnie bardzo ważnego

Dziewczyny nie śmiało chciała was prosić o wsparcie dla pewnej fundacji pomagającej psom jest to „AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych „ Pomoc polegała by na przekazaniu jakichś drobiazgów przez was zrobionych na bazarek dla tych psiaków. Zdaje sobie sprawę z tego że możecie nie mieć do mnie zaufania jeżeli ktoś się zdecyduje zapraszam na PW po otrzymaniu przedmów i zrobieniu bazarku każdy otrzyma do niego link zapewne takie bazarki pojawia się na dogomani i amstaff.pitbull.eu


A dlaczego ta fundacja - ponieważ psom tych ras najtrudniej znaleźć dom i pomoc należą do ras powszechnie uważanych za agresywne i ludzie nie maja do nich zaufania ale to naprawdę wspaniałe psy skrzywdzone przez ludzi .Pewnie wie osób się ze mną nie zgodzi i można by na ten temat dyskutować ale nie o to mi chodzi … więc jeżeli ktoś chciał by pomóc to serdecznie zapraszam i dziękuje w imieniu tych psów.

Jeżeli akcja sie spodoba co miesiac możemy pomagac innej fundacji badz jakiemus pieskowi
__________________
Basiulka
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując