Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-02, 21:18   #26
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 310
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

To są sukienki "japan style" - w praktyce tajwańska tudzież chińska wersja odzieży z japońskich (rzadziej koreańskich) katalogów. Japończycy mają inne podejście w kwestii ubrań i wyglądu ogólnie, te produkty sprzedawane na Allegro to nic innego, jak tanie podróbki, nie ma to nic wspólnego z japońskim wyrobem (może poza nazwą "japan style").
Nie warto kupować, nawet jeśli taka sukieneczka to koszt kilkudziesięciu złotych z przesyłką. Kiedyś się skusiłam na tunikę w tym stylu i przez 3 tygodnie od zakupu zasatanawiałam się, czy to dobry pomysł. Otrzymałam towar zgodny z opisem, itp., ale faktycznie mizernej jakości. Koleżanka zachwycona "japan style" zamówiła kilka różnych ciuchów i... katastrofa. Doszłam do wniosku, że miałam prawdziwe szczęście z moją tuniką, bo da się ją nosić. Większość ubrań, które zamówiła koleżanka, było tandetne (łącznie z półprzezroczystym sweterkiem z PRZYKLEJONYMI guziczkami, które odpadły przy próbie zapięcia) i nadawało się na ściereczki do kurzu.

Nie polecam. Ubranka (i modelki) cudowne, bajkowe i takie urocze - ale tylko na zdjęciach, gdyby to były produkty kupowane w Japonii, jakość byłaby zupełnie inna, niestety to są podróbki produkowane w masowych ilościach i za grosze. Inna bajka to to, że do większości tych sukienek trzeba mieć BARDZO dziewczęcą urodę i szczupłą budowę ciała - niestety mało Polek ma tak powabne kształty jak Azjatki na zdjęciach.
__________________

ulpu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując