Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKOWE2010
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-07, 17:57   #3449
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Zakupiłam też staniola- były fajne w Triumphie- choć nie luię tej firmy i dość okazyjne ceny- te co mi były w miarę dore- 60 i 75zł. Na mój biust to naprawdę tanio.
Zaraz się ninaad znerwuje że piszę "prawie dobre", ale serio tak było... Przestudiowałam kiedyś wątek i pisałam trochę o tym jak dobrać biustonosz i okazało się, że całe życie noszę za duży pod biustem i za mały o 2 miski
Teraz zmierzyłam miskę F!!! Większej nie miały babki i ninaad ratuj!!! był ledwo... Siora mi pisała, że do końca ciąży mogą mi jeszcze dwa razy urosnąć i po porodzie tym bardziej - Ona tak miała Więc szkoda mi było tyle kasy zostawić na miesiąc i kupiłam całkiem fajny w Calezdonii za 30zł


Mykam trochę na tv, potem zajrzę
ja na Triumpha już dawno się pogniewałam. Wolę wyszperać coś okazyjnie w e-sklepach czy na ebayu- za rozsądną cenę, rozsądną jakość i ładne kolorowe
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora