Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKOWE2010
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 17:52   #3448
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
uuuueeee no... wszyscy chwala jakies zdjecia gabisun, a ja przetrzaslam juz wątek 3 razy i nic nie widze.... to niesprawiedliwe
zglaszam protest!

jeszcze a propos wozkow... jesli kotras z nas znajdzie cos fajnego cenowo lekkiego, trzyfunkcyjnego (fotelik,gondola,spacerów ka) to prosze sie podzielic...

a propos buistonoszy.... to u mnie sytuacja jest krytyczna... ale o dziwo udalo mi sie kupic stanik... w rozmiarze (uwaga!) 75GG!!! jak mi dalej cycki beda rosly to kupie dwa berty i gumke Tak w ogole to mam 181cmwaga 71kg
dla biuściastych polecam strone www.dopasowana.pl ... mi udalo sie kupic w ich firmowym sklepie.
Zdjęcia są w prywatnym albumie, już wysłałam Ci zaproszenie
Mam nadzieję,że nie będzie tak źle i w beratach nie będziesz musiała chodzić, usmiałam się z tego tekstu

Jesli ktos jeszcze chce zobaczyć fotki to chętnie wyśle zaproszenie bo nie wiem kto chciałby zobaczyć
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora