Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKOWE2010
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-07, 09:34   #3433
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Szczęśliwa, ależ ja Tobie zazdroszczę
My na teściów w ogóle nie możemy liczyć- w żadnej kwestii, z resztą już prawie kontaktu nie utrzymujemy, masakra...
Moja Mami zbyt dobrze finansowo nie stoi, ale wciąż wyzywa, że z babcią naszą też coś ekstra zakupią

Szczęśliwa, a jak się czujesz? Jak mdłości? Mi już całkiem prawie przeszły
Dla moich rodziców będzie to pierwszy wnuk/ wnuczka, teście mają już 2 ale ostatnie 8 lat temu. Więc po prostu nie mogą się doczekać, stąd też te chęci pomocy w zakupach. Głupio mi tak szczerze mówiąc brać takie sporo pieniążki, ale oni by się po obrażali gdybyśmy się nie zgodzili. Więc właściwie nie ma wyjścia i trzeba się tylko cieszyć

Jeśli chodzi o samopoczucie to jest gorzej niż było, bo niestety doszły od kilku dni wymioty, całe szczęście niewielkie. Mdłości nie przechodzą ale u mnie to dopiero początek 11 tyg, i mam nadzieję, że za 2-3 tyg przejdzie. Ogromnie na to liczę

W kwestii ZOO to zarazie nie mam zdania bo muszę na ten temat poczytać, do tej pory nie orientowałam się za bardzo. Ostatnio słyszałam od koleżanki, że ma to jakiś wpływ na dziecko że je troszkę "otumania" i że w przyszłości może cierpień na migreny nie wiem skąd ona ma takie wieści, i nie wiem czy w to wierzyć? Trzeba poczytać w fachowej literaturze i porozmawiać z lekarzem.


Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
t
Nie przegonicie nas
Kto wie może przegonimy Październiczki zapisywać się i pisać

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość

Nio kochana mi tez urosły cycuszki,, miałam D a teraz to pewnie tez F tez muszę sie wybrac na zakupki bo mam tylko 2 biustonosze ktore jakos sa prawie dobre) masakra, jak one jeszcze Urosną
A mi nie urosły na początku trochę nabrzmiały a teraz chyba wróciły do swojego rozmiaru- no może odrobinkę większe. A szkoda , bo mam duże B, może małe C.

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
jeszcze a propos wozkow... jesli kotras z nas znajdzie cos fajnego cenowo lekkiego, trzyfunkcyjnego (fotelik,gondola,spacerów ka) to prosze sie podzielic...

A jakie to dla Ciebie lekkie?? Ja zdecydowałam się na taki ( 3 fukcyjny, polski) waga gondoli 14 kg a spacerówki 15 kg. Ja mieszkam na parterze więc dużo nosić nie będę.

http://www.allegro.pl/item947553163_...e_gratisy.html
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora