Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żylaki
Wątek: Żylaki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 16:44   #50
anna_r_a_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Żylaki

Witajcie. 20 miesięcy temu urodziłam syna, ciąża przebiegła prawidłowo (to drugie dziecko), przytyłam dużo, bo 22 kg, po ciąży zaczęłam mieć problem z prawą nogą, jakieś skurcze, pobolewanie, pieczenie, szczypanie, a od zewnętrznej strony pojawiła się niebieska siatka żylna. Poza tym trochę puchnie mi łydka, byłam u kilku specjalistów, miałam dwukrotnie robionego Dopplera (wyszło wszystko ok), powiedzieli, że wszystko jest dobrze, mam kupić rajstopy przeciw żylakowe i łykać rutinoscorbin, jednak jestem zaniepokojona, ponieważ z tygodnia na tydzień mam coraz bardziej prześwitujące żyły (z przodu, na piszczelu), jakby skóra zrobiła się cieńsza i małe pajączki na udach. Czy konieczna jest operacja w tym przypadku? Kto zna inne - nieoperacyjne - metody? Co robić na tym etapie? Co oznaczają te niebieskie linie - zapowiadają żylaki? Jak długo trwa proces powstawania żylaków? Nie da się jakoś tego powstrzymać, spowolnić? Słyszałam, że znajomym pomogła maść MUMIO - pytać w sklepach zielarskich. Proszę o słowo. Pozdrawiam ciepło.
anna_r_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując