Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 13:12   #102
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
może i mają, ale ja nie należe do dziewczyn, które latają za chłopakami, chyba jestem z innej epoki, bo teraz jest już na odwrót
Eskadia a czy ja powiedzialam, że masz za nimi latac??
Ja tez wole by za mna latano więc...chyba obie jesteśmy z tej samej epoki

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
No fakt,te staruchy to zazwyczaj zboczki Dziewczyny,mam newsa : moje kochanie odbiera autko 30.12 i przyjedzie do mnie na "Sylwestra" !! Jestem wniebowzięta Trzymajcie kciuki,żeby nic nam nie zepsuło planów ... Nie mam tylko pojęcia co bedziemy robić,napewno nigdzie nie pójdziemy bo musielibyśmy mieć nocleg u znajomych a nie wiem czy to będzie możliwe no i kłopot teraz z rezerwacją jakiegoś noclegu bo do 30.12 nie ma pewności,że przyjedzie wiec nie chce nic rezerwować w ciemno a nie wiem czy w Sylwestra beda gdziekolwiek miejsca i co ja mam zrobic w takiej sytuacji???
chociaz na pewno bedzie wszystko ok
ja bym wiedziala co robić ..
powiedzmy, że bym rzucała śnieżkami wraz z córką w niego pod warunkiem, ze byłby snieg
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-12-21 o 13:30
emanko jest offline Zgłoś do moderatora