Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-02-26, 16:50   #10
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: pieseczek/babcia:)

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Ja mam już dwa pieski i mieszkanko 2 pokoje [img]icons/icon9.gif[/img], ale zaraz rozsyłam po znajomych [img]icons/1cmok.gif[/img]
>
> Oluś jak znajdziesz czas, dzisiaj, jutro, zerknij na Babci prośbę w pytaniach do wizażystki, OK? Liczę na Ciebie [img]icons/1cmok.gif[/img]
> Papapa

wiem...Babus, wiem... [img]icons/icon9.gif[/img] moze ktos sei znajdzie..

zmieniajac ten smutny temat..

Babciu juz jestem w domku [img]icons/icon7.gif[/img] zjemy cos z Finią, troche posprzatamy i wkleimy Ci fotki [img]icons/icon7.gif[/img] znalazłam kilka [img]icons/icon7.gif[/img] fajne [img]icons/icon7.gif[/img] znaczy mi sie podobają, zobaczymy jak Tobie tylko daj nam godzinke, bo sie za soba steskniłysmy i musiamy sei poprzytulac, zjesc i przywitac godnie wracającego Tygrysa [img]icons/icon12.gif[/img] Nie zejdzie sie nam długo [img]icons/icon12.gif[/img] Ledwie zywe dopadniemy kompa i wkleimy Ci foty [img]icons/icon7.gif[/img]

Ps. Jak dla mnie blondzik, grzyweczka na bok, sredniej długosci- Twoja ostatnia fota > bomba ! [img]icons/icon7.gif[/img] dobra, dobra- spoko- znalazłam i krótkie, jakbys sei uparła [img]icons/icon7.gif[/img]

makijaz tez se Babcia zyczy ? [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora