Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-01, 14:06   #35
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

no i mi sie udalo haha nabralam mojego TZ - wcale mu nie bylo do smiechu , no ale od poczatku

TZ od polowy lutego jest za granica, obliczylam to na tygodnie... napisalam mu smsa ze bylam dzis u gine-ga po tabletki (ktorych od dluzszego czasu nie bralam ale postanowilam wrocic, bo on wraca w maju i ze postanowilam ze to jest lepsza metoda niz inne i takie mu tak nawciskalam) no i przy okazji badania lekarz do mnie ze widzi 9 tyg. ciaze! no i zaczelam mu biadolic w tym smsie ze co my zrobimy ze mnie rodzice zastrzela, ze to takie dziwne bo mialam okres ale lekarz powiedzial ze tak bywa... caly sms skladal sie z 5smsow(wiecie o co chodzi -taki dlugi). TZ dlugo nie odzywal sie ale pomyslalam ze spi bo w nocy pracuje. no i przed chwilka tel. to ja od razu glos zmienilam sciszylam i odbieram, a on co ja taka zaplakana... a ja do niego czy opdebral smsa a on ze nie... mysle sobie i co teraz, ale postanowialam ciazgnac to bo juz za duzo sie naprodukowalam zeby to "spalic". Milcze dluzsza chwile, TZ sie juz niepokoi i mwie zebym w koncu powiedzilaa o co chodiz,. Mowie ze byla u gine. i .... <dluzsza przerwa> (on: no i co??) ... i mi powiedzial ze to 9 tyzien. TŻ: że co? w ciazy jestes?? nie mow???
Ja: no tak powiedzial, nie wiem jak to mozliwe, przeciez okres mialam i ble ble... sciemy leca
TZ: <milczy>
Ja: no powiedz cos!
TZ: nie wiem co mam powiedizec <glos mu drzy>
Ja: a wiesz jaki dzis jest dzien?
TZ: nie wiem,
Ja: no pomysl, ktory dzis jest?
TZ: 1wszy
Ja: No ale pierwszy ktorego miesiaca
TZ <mysli>
No to mu podpowiadam, ale ze byl juz ta kzdenerwowany ze sie jąkać zaczął, to mowie mu: kochanie dzis 1 kwietnia , PRYYYYMAA APRIIILISSS!! i rechocze a ten dalej milczy.
Za chwile: ales mi narobila, ja pobladlem caly chyba poty mnie zlaly, ty mi takei stresy z rana,,,

haha a potem gadamy, sobie juz o cyzm innym a w pewnym momencie TZ, kurde ales mi banie zrobila... ciegle mial to przed oczami.... oj cos wnioskuje ze mu sie do pieluch nie spieszy hahaha

(sorki za przydlugi opis ale sieni e dalo krocej heh)
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując