Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanki we Francji ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-27, 21:13   #439
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Little_Shee Pokaż wiadomość
Będąc w Pl zaopatrywałam się na allegro, problem w tym, że kupując tam książki przesyłka do Francji wynosi mnie dwa razy drożej (jak nie więcej) niż sama książka...

TLU dzięki za link, wcześniej nie wyszperałam tego sklepu. Szkoda, że książki po przeliczeniu wychodzą 2x drożej niż w Pl. Na dobrą sprawę czy zamówię w Polsce czy w tym sklepie na jedno wychodzi.

No cóż, trza się porządnie wziąć za francuski. Jestem właśnie po moim wieczornym czytaniu "na głos". Jak zwykle oberwało mi się za złą wymowę od mojego żabojada, eh chyba nigdy nie uda mi się opanować tych ich dźwięków

jeszcze a propos polskich książek, wyszperałam, że w Lille znajduje się polska księgarnia na 25, rue Saint Jacques. I jeszcze jedna w Paryżu na 123 Boulevard Saint Germain. może się komuś przyda
No drogo jak nie wiem w tej ksiegarni internetowej. Za jedna ksiazke, na ktora mialam ochote 20 ojro chca i do tego pewnie jeszcze oplate za przesylke. Lille i Paryz to troche po drugiej stronie jak dla mnie ale moze te ksiegarnie maja tez strony w sieci?

Co do czytania na glos tez czytam codziennie i tez mi sie obrywa. Po cholere im 3 sposoby wymawiania e?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując