Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanki we Francji ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-15, 16:48   #430
Coco02
Przyczajenie
 
Avatar Coco02
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bessangeles
Wiadomości: 7
GG do Coco02 Send a message via Skype™ to Coco02
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
Coco02

fajnie , ze naisalas juz myslalam , ze sie nikt nie odezwie ...
ja i moj TZ ( francuz o ile ma to jakies znaczenie ) pracujemy w branzy restauracyjnej i w tym chcemy zostac rowniez po przeprowadzce , pozniej w przyszlosci marzy nam sie cos swojego , ale ciezko podjac decyzje co to ma dokladnie byc , napewno cos z podobnej dziedziny
jezeli dobrze rozumuje to raczej nie powinno akurat w tych mijscach byc problemu z praca , bo napewno restauracji itd. tam nie brakuje ?
ja lubie ciepelko wiec z tym problemu nie bedzie , wprost sie nie moge doczekac slonka u nas juz niestety zimno wiec kozaczki i cieple kurteczki
ogolnie mysle , ze to dobry pomysl ta przeprowadzka chociazby ze wzgledu na moje problemy z ukladem oddechowym ... wiadomo morze jod
kurcze sama nie wiem co powinnam jeszcze wiedziec waznego przed przeprowadzka?? myslisz , ze gdzies tak marzec , kwiecien to dobry moment??
sama nie wiem co jeszcze ,jak przyjdzie ci cos do glowy waznego to napisz
pozdrawiam z zachmurzonego Strasbourga hehe
Hej
jesli chodzi o prace w tej branzy to nie ma problemu problem maja raczej wlasciciele ze znalezieniem pracownikow
czas na przeprowadzke tez bardzo dobry bo juz cieplutko i za chwilke wakacje no i prace szybko dostaniecie
a co do tego jodu to nie koniecznie bo tu praktycznie jodu nie ma :/
ale to nie znaczy ze nie bedzie to dobre dla Twojego zdrowia
pozdrawiam wszystkie wizazanki i przesylam troszke slonka dla tych ktore odczuwaja niedosyt
Coco02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując