Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile placicie za czynsz w ok 60 m mieszkaniu??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-25, 16:58   #29
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Ile placicie za czynsz w ok 60 m mieszkaniu??

Cytat:
Napisane przez kavvka Pokaż wiadomość
ja z kolei płacę 40,14zł/mies. za prąd.... w 38m kw.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------



Duzo płacisz na f.remontowy to mieszkanie spóldzielcze własnościowe? Czy macie wspólnotę? My we wspólnocie za fundusz płacim 94 zł! I remontów nie widać
yyy mieszkanie jest na moja i Tzta wlasnosc ale mamy wspolnote - to sa bloki wojskowej agencji mieszkaniowej. 100 na remontowy wynikla niby z tego ze wzieli kredyt na ocieplenie bloku - a blok jest spory. na szczescie juz ocieplony w calosci - teraz mija rok od ocieplenia. tazke u nas dbaja o remonty. wspolnota ponad to dba o wyglad przed blokiem, poldbruk, trawe, krzaki. mamy sprztaczke. tazke jestem zadowolona z ich poczynań

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Jak wy to robicie z tym prądem ,bo zaczynam podejrzewac ,że ktoś nas naciąga :-/

ja płacę 100 miesiecznie !2+1 ,wszytsko energo.sprzety ,żarówki ,gotuję na gazie
fakt mam 2 akwaria do ogrzania i oswietlenia ale czy to az tak ciągnie ?

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Jak wy to robicie z tym prądem ,bo zaczynam podejrzewac ,że ktoś nas naciąga :-/

ja płacę 100 miesiecznie !2+1 ,wszytsko energo.sprzety ,żarówki ,gotuję na gazie
fakt mam 2 akwaria do ogrzania i oswietlenia ale czy to az tak ciągnie ?
ja na 50 metrach place srednio miesiacznie 70 - 80 zł i ja mam wszystko na prąd łącznie z kuchenka - u nas nie ma gazu. raz od kad tu mieszkam mialam 150 - najwiekszy, po zimie. ale tak to 70 80 zawsze. krotko mieszkam na swoim, bo az dopiero rok. a i nie oszczedzamy na prądzie. tazke jestem zadowolona.
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując