Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile placicie za czynsz w ok 60 m mieszkaniu??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 12:40   #20
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Ile placicie za czynsz w ok 60 m mieszkaniu??

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Spółdzielnia już nas poinformowała ile będzie wynosił czynsz po wykupieniu mieszkania i zapewniam, że nie będzie to aż 200 zł mniej. Co w dalszym ciągu da nam makabryczną sumę w porównaniu z tym, co tu czytam (zwłaszcza porównując moje miasto do Warszawy )

Wyjaśniono nam to w taki sposób, że obok bloku znajduje się żłobek (jedyny w mieście), przedszkole i szkoła. Z tego miejsca jest też blisko do UM, na dworzec autobusowy, do centrum, do przychodni, na przystanek (inny niż na DA). Co oczywiście odpowiednio, ich zdaniem, podnosi cenę. Także przy wykupie :/
OMG a te ich wyjasnienia to moga sobie wsadzic w
Masakra, nie myslalas zeby sie przeniesc? kurde no nie wiem, strasznie duzo kasy...

Ale pociesze Cie ze u mnie jest taki jeden blok, gdzie czynsz w niewykupionym mieszkaniu kosztuje ponad 700 zł I moje miasto ma 20 tys mieszkancow. A blok do nowych nie nalezy - ok 15 lat ma na bank. nie jest ocieplone - dopiero ocieplaja - wiec pewnie podniesli im czynsz remontowy jeszcze. wiec pewnie juz 800 placa... Msakra jednym slowem!
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując