Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy związek wcześnie rozpoczęty ma szanse przetrwać??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-03, 16:48   #26
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: czy związek wcześnie rozpoczęty ma szanse przetrwać??

Cytat:
Napisane przez KOKAINA
Teoretycznie miłość na całe życie nie istnieje. Według psychologów miłość umiera śmiercią naturalną po około dwóch latach. Później zamienia sie w przyzwyczajenie, poczucie stablilizacji w życiu, poczuciu bliskości z drugą osobą.Granica pomiędzy przyzwyczajeniem a miłością jest na tyle cienka, że nie rzadko jedno z drugim jest mylone.
To jest stereotyp, ale nie wszyscy muszą podporządkować się regule. Ja z moim TŻ-tem czuję się zupełnie jak na początku, kiedy dopiero zaczynałam do niego czuć coś więcej niż zauroczenie... Każde spotkanie sprawia mi radość, choć spotykamy się dość często, z niecierpliwością czekam kiedu znów go zobaczę i przytulę To z pewnością nie jest czyste przyzwyczajenie, ciągle dzieje się coś nowego... Co z tego, że się kłocimy, że czasem się nie zgadzamy, jakoś brniemy przez to wszystko, będę dumna jeśli nam się uda.

DZIEWCZYNY bardzo wam dziekuję za odpowiedzi zrobiło mi się bardzo milutko kiedy przeczytałam wasze życzenia i uśmiech sam mi się nasunął na usta

Życzę Wam wszystkim bardzo mocno, zebyście były kochane i wierzę, że wam też się uda buzi
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując