Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-23, 20:20   #28
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Jaka jesteś...Na podstawie Twojego ciała. Sprawdź czy tak jest rzeczywiście.

Bardzo fajny (ciekawy) temat.Tak ja już to kiedyś przerabiałam (szkoła) i uważam, że bardzo wielu informacji możemy się dowiedzieć o drugiej osobie na podstawie jej ciała. Jestem typem obserwatora i zwracam uwagę na takie rzeczy poznając kogoś .

Cytat:
Napisane przez Bastian21
Usta pełne: zmysłowość i chwiejny charakter. Osoba powolna o zmiennych nastrojach, ulegająca wpływom otoczenia.Usta o mięsistych i wywiniętych wargach: osoba dobroduszna, namiętna, łakoma i lubująca się w mocnych trunkach. Palce lancowate: charakterystyczne dla osób potrafiących sobie radzić w życiu, będących dobrymi dyplomatami, opanowanych i obdarzonych sprytem życiowym, umiejących współżyć z otoczenie
A jeżeli chodzi o charakterystykę cech osobowości na podstawie moich części (usta , palce) to jest bardzo trafiona.

P.S. Jest wiele takich testów osobowości. Cechy osobowości można też zbadać na podstawie charakteru pisma etc;ale tutaj byłby to problem.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując