Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uniwersytet Warszawski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-18, 10:33   #22
shama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
GG do shama1
Dot.: Uniwersytet Warszawski

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Ależ pięęęękny budynek
Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć coś w granicach 1600 z czynszem, najwyżej będziemy długo dojeżdżać.

Dziewczyny, powiedzcie mi coś. Idę teraz na fil. polską, ale myślę o zrobieniu jeszcze czegoś związanego z językami. Podejrzewam, że nie dam rady pociągnąć dwóch tak wymagających kierunków, i to w dodatku na UW, prawda?
Załóżmy że skończę licencjat fil. polskiej. Potem chcę iść na licencjat np. na fil. angielską. Muszę poprawiać maturę, czy jest jakaś inna opcja, żeby się dostać?
I czy mogę na filologii polskiej zrobić dwie lub nawet trzy specjalności? Jak to wygląda?


hm.. szczerze mowiac nie wiem... ale zobacz oplaca ci sie tylko licencjat? moja kolezanka np idzie na fil polska robi magistra zeby < nie wiem czy to specjalizacja czy co... > zostac logopeda tez. wiec bedzie miec w sumie 2 zawody. a po licencjacie z jezyka to chyba mozesz uczyc tylko w przedszkolach i podstawowkach. sadze ze jesli bedziesz chciala sie dostac np na fil angielska to bedziesz musiala poprawic mature, a ile mialas teraz? jak cos to sie nie przejmuj, ja bede angielski poprawiac 2 lata pod rzad i musze napisac francuski, bo w planach dalekich mam ukonczenie lingwistyki stosowanej zawsze sluchaj warto sprobowac

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam, czy jak zrobie licencjata z FiR z jakąś specjalnością to mogę później zrobić magistra z inną?
kompletnie nie mam pojęcia o studiowaniu

Tobie niestety tez nie pomoge, bo nie mam zielonego pojecia... kurde.. ale to wszystko jest zamotane
__________________
" Bo marzenia są po to aby je spełniać ... "

stosuje naj - patenty!

58 > 57 > 56 > 55

się rozwijam i uczę
shama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując