Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Strach przed zaangażowaniem się :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-15, 10:46   #17
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Strach przed zaangażowaniem się :(

Wlasnei to zaangazowanie to spedza sen z powiek...
Wiec Kochani jesli mozecie dacie jakas rade...
Poznalam pewnego chlopaka jak bylam jeszcze w l.o czyli rok temu. Chcialam w koncu byc szczesliwa bo on jest dobry- w sensie ze raczej by mnei nie zdradzil(zawsze isnieje ryzyko) i madry. Na poczatku rozmawialismy tzn.glownie ja mowilam i potem jak dochodzilo do spotkan randez-vous to tez tak bylo.On po jakims czasie chcial byc ze mna ale ja chcialam przyjazni bo chemii nie poczulam.Brakowalo mi czegos. I po roku on nadal czuje cos do mnie i chce ze mna byc a ostatnio to sie miesiac temu widzielismy i raczej rzadko sie widzimy bo sa studia. Dodam ze ja bym mu nawet sexu nie mogla zaoferowac bo po pierwsze nie jestem taka dziewczyna co tak sobie zyje i w ogole wiecie co mama na mysli, i tak po drugie to nie ma chemii. Ale wlasnie pewna osoba mi powiedziala ze milosc przychodzi z czasem i wtedy sie uda ale ja w to watpie bo jak nic nie zaiskrzylo...Jakie wy macie zdanie na ten temat. Nie chce go skrzywdzic ani siebie dolowac chociaz pewnie to robie juz...Bo amam wyrzuty sumienia. Poza tym neiktorzy mi mowia ze jak go odtrace to pozaluje tego bo pewnie mi sie trafi jakis okropny...Albo zostane sama:beksiam: Ja nie wiem co robic bo chce byc szczesliwa...
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując