Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-20, 20:14   #19
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej mieszadełka, już się melduję

jak to miło, że się o mnie martwicie

nie, w ten weekend zostałam w domu, szien - w zeszły wyjechałam chociaż dzisiaj nie było mnie cały dzień w domu, otóż pół dnia spędziłam w salonie urodypierwszy raz wybrałam się z mamą na takie różne odżywiające zabiegi na twarz i włosy, a także zrobiłam sobie manicure i pedicurea więc przeszłam dzisiaj pewnego rodzaju odnowę, a to wszystko przez ślub mojej kuzynki, który odbędzie się w przyszły weekendno i zrobiłam to też dla tż, który przyjeżdza już w czwartek
a potem pojechałyśmy do centrum handlowego do katowic i tam spędziłyśmy drugą część dnia.szukałam butów, kupiłam jedną parę, ale obcas dla mnie niezbyt wygodny bo dosyć wysoki, chociaż ogólnie nie są złe, bo ze skóry, ale ja nie lubię chodzić na obcasie.pewnie oddam je mamie, mimo iż są bardzo ładne, bo ona kocha szpilki.

emanko - śliczny Kubuś Puchatek

Amoura - kup sobie czym prędzej jakieś krople do ucha a jeśli nie przejdzie, chyba będziesz zmuszona iść do lekarza...mój tż wczoraj mówił, że straszne upały macie..

aaa, proszę o wpisanie mnie też na listę
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora