Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2009r - pokażcie swoją suknię ślubną :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 21:20   #834
sweet cherry
Raczkowanie
 
Avatar sweet cherry
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 98
Dot.: Panny Młode 2009r - pokażcie swoją suknię ślubną :)

Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
DZiekuje Kochana Noramlnie jakbym mogła to bym Cie wysciskała, bo juz sie bałam ze mi nikt nie odpowie Wyczytałam gdzies juz wlasnie na Wizażu ze jest z gniecionej tafty.....Najsmieszniejsz e, ze podobno w originale kosztuje 2400 a ja za uszycie jej w salonie u siebie w miescie dam tyle samo..hmmm..a myslalałm ze mnie wyjdzie taniej
Co do trenu to tez sie wlasnie zastanawiam, bo ładnie wyglada, ale potem chyba z tym wiecej problemu niz jest to warte. Ja tak sobie marzyłam, żeby dól tej sukienki był z gładkiego materiąłu ale byly na nim porozrzucane jakies delikatnie mieniace sie aplikacje...Tylko nie bardzo wiem czy sie da tak zrobic..Ale sukienka jest naprawde piekna..
Cieszę się,że mogłam pomócHmm myślę,że krawcowa może wprowadzić poprawki o jakich myślisz...Ja np chcę na koronce cekiny i mam nadzieję,że cekiny będą.A jeśli chodzi o cenę to u mnie w salonie ta suknie kosztuje 2300.I to niemożliwe,że u krawcowej też tyle zapłacisz
sweet cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując