Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-29, 22:10   #92
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??

Dziewczyny a wiecie jak to jest z sukniami np. La Sposy? - jak dotad to tylko sukienki tej firmy mi odpowiadaja, ale cena oczywiscie przeraza (3000-4000 zl?)
Zastanawiam sie, czy sukienki te mozna bez problemu wypozyczyc (moze ktos z Poznania orientuje sie gdzie?), ale cena wypozyczenia bedzie pewnie tez wysoka...?
Nad uszyciem (czytaj skopiowaniem) tez sie zastanawialam, ale nie wiem, czy efekt bylby podobny do oryginalu...Moze ktoras z was tak zrobila i moze wkleic fotki (oryginal plus uszyta kopia i przyblizona cena)?
A jesli zdecydowac sie na kupno to czy beda duze problemy z pozniejsza sprzedaza takiej sukienki? Tak sie zastanawiam, bo z jednej strony to chyba duzo dziewczyn lubi ta firme, wiec jesli bedzie do kupienia troszke taniej to nie powinno zabraknac chetnych...Ale z drugiej strony to cena nawet po obnizce bylaby pewnie i tak zbyt wysoka. Eh, sama juz nie wiem co robic. Moze ktoras z Was ma doswiadczenie i wie jak "schodza" pozniej te uzywane sukieneczki w sprzedazy internetowej? Jak myslicie?

Bylam dzisiaj na takich mini targach slubnych i ogladalam kolekcje La Sposy 2006
(i Provansis, bo to w sumie jedna firma) i pewnie nie bede z emocji mogla zasnac
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując