Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-23, 09:13   #3473
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Wizażanki mam pytanko. Dermatolog powiedziała mi ostatnio, że nie zaczyna kuracji Izo w tym okresie, dopiero gdzieś we wrześniu, z powodu dużego nasłonecznienia. Lek działa na cały organizm i nie wolno wystawiać na słońce nie tylko twarzy, ale i reszty ciała.. No niby logiczne.. I tak się zastanawiam czy Wasi lekarze są tego samego zdania??
Odnośnie suchych ust to ja mam z tym problemy odkąd pamiętam, nawet nie wyobrażam sobie jakie bym miała podczas brania leku..
A nie macie problemu z nałożeniem makijażu? Sucha, łuszcząca skóra, której niestety nie da się pokazać sote z powodu tego okropnego trądzika, mocno różowych przebarwień itd.itp..
Kiedy w końcu doszłam do punktu, w którym jest mi już wszystko jedno co będę łykać byle się tego pozbyć to mi oświadczają, że i tak muszę poczekać. Chociaż fakt faktem, że nie da się uniknąć słońca, np. jak jeździmy z TŻem rowerami, no wiadomo jak jest..
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora