Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-20, 21:20   #3456
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez szukam_ciebie Pokaż wiadomość
Ja też po prostu wyłączałam opalanie twarzy, albo miałam filtr plus podkład z filtrem i buźka była blada.
Teraz po zwiększeniu dawki na 40mg znowu mnie wysypuje , wszystko wyłazi i w dodatku zamiast sie suszyć to sie niemiłosiernie świece, tak jak na samym poczatku kuracji..
Jeszcze ósemka mi rośnie i po prostu nie czuje szczęki, migdała i ledwo usta otwieram
Nie wiem czy sie dodatkowo faszerować jakimś antybiotykiem albo czymś przeciwbólowym, bo jestem na skraju wytrzymałośći?
Też mi niedawno rosła 8 tak mnie bolało, że żadne apapy itepe nie pomagały musiałam iść po antybiotyk , zapytałam doktorki czy to nie będzie kolidować, ale zapewniła, że nie i teraz jest git więc jak Cię boli ten ząbek to się nie męcz lepiej tylko biegiem do dentysty.
Teraz znów załapałam angine i znów biorę antybiotyk , jak tak dalej pójdzie to moja wątroba nie wytrzyma do dwudziestki

Mineło 75 dni kuracji po nawrocie, nadal wyskakują i genaralnie nie jest tak jak miało być Derm mówił, że po nawrocie to już szybko wszystko schodzi, a jak nadal wyskakują to co będzie jak znów przestane brać... ech jeszcze jak czytam wypowiedzi dziewczyn, z którymi borykałam sie z izo już prawie dwa lata i też macie nawroty to załamuje się..
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora