Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-20, 19:00   #3454
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem po kuracji Acne, nie biorę tabletek od 15 dni. Na ulotce pisze, że nawrót moze pojawić się po 2 tyg...Ogólnie cęrę mam ładną, gładką, wyskoczyły tylko 2 krostki (nieduże w sumie) na czole...Jakie jest prawdopodobieństwo, że będę miała nawrót tego paskudztwa? Szczerze, to boje się nawrotu, a te 2 krostki na czole przerażają mnie, wiem że to nic takiego w porównaniu z tym co było kiedyś, ale strach przed nawrotem jest ogromny Po jakim czasie moze nastapić nawrót? Od razu występuje wysyp, czy nastepuje to stopniowo...?

Chciałabym już się trochę opalić, ale oczywiscie mówie o opalaniu ciała bez twarzy.. Czy jak zakryje sobie buźkę w solarium jakims materiałem, czy dłońmi, to nic złego się nie stanie?
Ja przed kuracją chodziłam kika razy przed studniowka na solarium i po prostu wylaczalam opalanie na twarz, mialam makijaz na sobie i twarz przykryta bluzka lub recznikiem. Nic a nic nie opalilam buzi. Mozna poprosic o reczniczek na solarium, przynajmniej tam, gdzie ja bylam
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora