Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-03, 16:41   #30
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kurka jaka akcja , mamy dzis leciec i nie wiem czy leciec czy nie.

Ok 16 wyruszylam na miasto i sobe mysle , ze sie boje z deka i sobie mysle , Boze daj znac czy mamy leciec czy nie, jak cos sie stanie to znaczy zebysmy nie lecieli Wszystko ladnie pieknie a przed chwila widzialam jak piec na psa sie rzucil i na kolesia, nic w sumie sie nie stalo kolo i pies roztrzesiony , ale ja mam wkretke ze to byl znak.

Wracajac do tego psa, to duzy byl , kurka wyleciala mi rasa z glowy, pysk cos jak buldog ale te wysokie takie, chyba wiecie o jakiego chodzi. zapiety ten pies byl do slupa, ktos sobie zakupy robi , na smyczy tej rozciaganej co sie chowa i mozna ja blokowac, Ja az sie zagotowalam , ze kowa takie wielki pies a zero zabezpieczen , a jakby to bylo male dziecko to bym tego wlascieciela golymi rekami zabila , mowie wam , mi sie noz otwiera w kieszenie na bezmyslnosc czlowieka. Kij ze pies nie jest w tej rasie niebezpiecznych , ale kowa jest duzy ma sile i o krzywde nie trzeba sie duzo starac, chwila moment a pies sie rzuci , zaatakuje i komus zycie spierdzieli.Cymbaly i tyle . Jak slysze hasla typu ON NIE GROZNY KOCHA DZIECI GOWNO PRAWDA PIES TO PIES I 100% GWARANCJI NIE MA ZE SIE NIE RZUCI , NIE UGRYZIE, NIE WAZNE CZY DUZY CZY MALY. Pomijam fakt ze sa takie psy ktore nigdy nikomu krzywdy nie zrobily,super fajnie ,ale na to sie sklada wiele czynnikow i pewnosci ni ma czy ten czy tamten pies tez nie zrobi Potem wielki placz i lampne jak to , taki kochany piesek byl nigdy nikomu nic nie zrobil.To my jestesmy ludzmi , my wiemy co i jak i lepiej dmuchac na zimne , czlowiek czasami nie potrafi sie kontrolowac a co dopiero piec. Zeby nie bylo kocham psy, ale obcych sie boje i zachowuje pelna gotowosc, NOGI ZA PAS I NA DRZEWO hehe

Takze leciec mi sie niechce poszla bym spac ciekawe czy bede miec nadbagaz
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując