Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-02, 22:23   #22
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika wiesz nie ma apetytu bo chorowala, choruje, ale Doridee dobrze ci radzi zrob te badania , a moze ma anemie? jak nie je , nigdy nic nie wiadomo, czasem dzieci jedza (zdrowo) a okazuje sie ze to albo anemia, albo jakies robaki oczy wszystkiego nie zobacza, no albo poprostu zmeczona jest , zero slonka , moze podatna na pogode, jak nie zrobisz "gruntownych" badan to sie nie dowiesz, albo jej to minie- cos za duzo tego , albo


Doridee nooormalnie dalam sobie 2 rece do ciachania i wiedzialam ze napiszesz o robaczkach jakbym byla osmiornica to bym dala wszystkie 8 hehe . Nie ma u nas takich klimatów , oj bylabym w niebie, tak to musze jechac zeby mu taka atrakcje zaserwowac.Pozatym ta pogoda nie sprzyja wlasnie , was ratuja wlasnie te zajecia przygotowujace u nas nie moze i sa, ale nie wiem, nic mi nie mowili, pozatym nie sadze abysmy sie zalapali Jak to u was jest , czy przyjeli te dzieciaczki na te zaciecia do przedszkola które beda chodzic tam? czy nie ma takiego wymogu? U nas bylo by to i tak ciezkie bo na walizkach siedzimy raz 2 tyg a raz poltora miecha .Nie ma co marudzic lato idzie oby nie bylo deszczowe bo zwariuje bede miec pelnie i pelnie hehe Chyba mu kupie ta kuchnie moze bedzie spokoj tylko ta wieksza bo straszne ma parcie, problem w tym , ze nie wiem czy wkreci sie w to czy dalej bedzie chcial prawdziwe pelnie , dzbanki itd hehe

Wiecie jak moj ksieciuniu swieci sobie swiatlo, laie butelke, tluczek itd i wali po scianie i trafia i tak sobie zapala i gasi, zeby zyskac na czasie i nie leciec po krzeselko itd Telefon juz tez od jakiegos czasu odbiera i nawija HAAAlo a ludzie polewaja Musze go nauczyc jakiegos smiesznego tekstu hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując