Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-02, 13:18   #6
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ooo, witam na nowym wąteczku. Od piątku byłam u rodziców a tam zawsze ciężko mi dojść do komputera.

Monka, przykro mi z powodu wujka
Nie pamietam czy Ci odpisałam o tym jedzeniu i spaniu wcześniej. Kolację zazwyczaj jadam ok.4 godziny przed snem. Staram się ostatnio chodzić wcześniej spać, bo później ciężko oko otworzyć, a ja śpioch jestem. Tak mniej więcej 00.00 - 1.00 to moja pora. A przynajmniej do tego dążę

Śnieżynka, może za dużo wysiłku i zbyt mało kalorii ?? Taka moja sugestia. Dziękuję, że o nas nie zapomniałaś

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Doridee, nie czytałam "Zaklinacza słów" Szczerze mówiąc niewiele wiedziałam o filmie zanim go zobaczyłam. Nie wiem jak w porównaniu z książką ale film chwyta za gardło, mnie trzyma do tej pory. Wycyganiłam go od kolegi, który miewa czasem to i tamto Mam jeszcze "Oszukaną" Clinta Eastwooda z Angeliną Jolie na tapecie na ten tydzień.

Edytcia, trzymam kciuki, żeby udało się zapisać Zosię do przedszkola


Mam zrypany humor TŻ dalej chory, znów mu wyszły bakterie w wymazie. Powoli tracę nadzieję, że z nim może być już lepiej. A na domiar złego coraz bardziej boję się, że to może wpłynąć na produkcję i jakość jego żołnierzyków. Teraz napewno, a w przyszłości kto wie Zaczynam wpadać w panikę.

Edytowane przez Gosia_Szymonek
Czas edycji: 2009-03-02 o 13:21
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując