Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mam ŻYLAKI ;(((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-01, 21:07   #33
gosiaczekk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Cytat:
Napisane przez Ewelina1001 Pokaż wiadomość
hej
Mam podobny problem, pajączki, i żylaka na jednej nodze. Dwa tygodnie temu miałam robioną skleroterapię. Zabieg prawie bezbolesny, ale bolały mnie później te żyły i czułam zgrubienia. Dla mnie to b. dziwne, bo nie miałam żadnych dolegliwości i żylaki traktowałam jako defekt kosmetyczny. Dziś byłam na kontroli, okazało się , że te zgrubienia (fioletowawe) to skrzepy, trzeba je było pokłuć Też tak miałyście?? Czy ten ból minie? Boję się, że teraz co 2 tyg, podczas każdej kontroli będę kłuta

Ja 3 tygodnie temu też miałam robioną sklereterapię - żyły pod kolanem. Też zabieg bezproblemowy, nie bolało itd. Po upływie tygodnia jednak zaczęłam odczuwac ból tej nogi na której był robiony zabieg i takie dziwne uczucie drętwienia - tak jakby to było zapalenie zakrzepowe. Ja jestem pewna że to miało związek z krzepliwością krwi. tym bardziej że miałam go po tablekach anty. Wiesz ten środek który wstrzykuje lekarz do żył to tak jakby wstrzykiwał sztuczne zapalenie, po którym żyła ma się zamknąć. Mnie też niepokoił ten ból -dużo trzymałam nogi do góry, spałam z poduszką pod nogą itd. Ale najbardziej mi pomogły 2 drinki które wypiłam i chyba tak rozrzedziły krew albo co że skrzepy się zmniejszyły i noga znacznie przestała mnie boleć. Potem był to już lekki ból który malał z dnia na dzień. Dziś już mnie nie boli. Nosze cały czas podkolanówki przeciwżylakowe.
gosiaczekk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując