Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ++Mangowy wątek:D++
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-09, 17:33   #1569
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
a ja osttanio własnie oglądnelam kilka anime z studia Ghibl, rezyserowane pzez Hayao miyazaki
i msuze powiedziec ze mi sie bardzo spodoabły niektóe pozycje, słyszałm wczesniej o tych anime ale dopiero jakos treraz przez przypadek oglądnelam
Spirited Away w krainie bogó i tak mnie wzięło na inne,
Ksiezniczka mononoke, itp Bardzo podbało mi sie SZept serca ( whisper of the heart) oraz ruchomy zamek hauru , oglądałm takze opowiesci z ziemiomorzas, laputa zamek w chmurach, podniebna poczta kiki, szakrłatny pilot ;p
a czy wy znacie anime tego pana i jakie najbardziej podobały wam sie animacje ze studia Ghibli, co byście poleciły??
Dzis zamierzam oglądnąc anime " o dziewczynce skaczącej przez czas" ;p ale to juz inna bajka hihi

Ze Studia Ghibli polecam jeszcze "Grobowiec świetlików" (dawno sie tak nie wzruszyłam), "Powrót do marzeń", i "Mój sąsiad Totoro" (moja ulubiona na doła, tak ciepłej, rodzinnej pozycji - lepszej od tej, nie znajdziesz )

Co do "O dziewczynie skaczącej przez czas" to nie będziesz zawiedziona

Właśnie obejrzałam 18 odcinek "Skip beat" Zemsta jest słodka. Już nie mogę się doczekać Kyoko jako ( Mio) I wciąż czekam na nowe chaptery mangi
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując