Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żylaki
Wątek: Żylaki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-10, 21:48   #43
gosiaczekk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Żylaki

do: LadyInBlack2; Ja mam rajstopy przeciżylakowe od 2 miesięcy i staram sie nie zakladac nogi na noge jak siedze przy biurku i w ogole. Kiedy długo siedze staram sie poruszac nogami zeby pobudzic krazenie tzn. pięta -palce. Na jakis sport nie mam czasu bo mam dwoje dzieci. Jesze niedawno co tydzien jeździlam z synem na basen ale po 3 miesiacach brania pigulek anty. dostalam zapalenia zakrzepowego zyl no i w sumie jak to zapalenie sie rozwijalo wowczas pojawily mi sie te zyly o ktorych pisalam. Jezeli moge Ci cos poradzic to naprawde szczerze mowie ze przed tym zapalenie mialam silne bole łydek i takie skurcze ale wtedy nie wiedzialam ze to chodzi o zyly i ze to od pigulek. Radze Ci odstawic pigulki natychmiast. Kiedy ja zauwazylam pierwsze zylki bylam na poczatku 4 opakowania pigulek i pomyslalam ze skoncze opakowanie i je odstawie. Nie zdazylam niestety bo dostalam wiecej zylakow ktore wychodzily z dnia na dzien i zakrzepicy.
Moze zmienilas ostatnio rodzaj pigulek? moze te hormony nie sa do ciebie dobrze dobrane? Jesli ostatnio bylas np przeziebiona to + dzialanie pigulek moglo znacznie zwiekszyc krzepliwosc krwi? Znam kilka osob z moich znajomych ktore dostaly zylakow po pigulkach chiciaz nie mialy do tego sklonnsci dziedzicznych.
Pigułki naprawde moga zniszczyc nogi a tym samym samopoczucie
gosiaczekk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując