Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Witam, jestem projektantką nowej podpaski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-31, 11:41   #22
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Witam, jestem projektantką nowej podpaski

Cytat:
Napisane przez johnka72 Pokaż wiadomość
Do Emi :

W związku z tym, że testowe prototypy finansuję i wykonuję (!) sama, nie planuję ich wysyłania komuś, kto nie pała specjalnym zainteresowaniem, a tym bardziej komuś, kto uważa, że mi robi wielką łaskę - szkoda moich pieniędzy i czasu.
Tak, że przykro mi, ale Tobie już raczej dziękuję.


Pozostałym uczestniczkom wątku życzę sympatycznego, udanego Sylwestra i do zobaczenia w Nowym Lepszym Roku !
Niestety, ale to TOBIE powinno zależeć na znalezieniu osób, które przetestowalyby prudukt i wypowiedziały się na jego temat. Najwyraźniej oczekujesz jednak, że Wizażanki będą zachwycone możliwościa testowania produktu, który jak widac jest otoczony nimbem tajemnicy. Skoro nie zrobiłas nic, aby zainteresować potencjalne testujące swoim wynalazkiem, to się nie dziw, że dziewczyny nie ustawiają się do Ciebie w kolejce.

A wyłączenie EMI z zyczeń które składasz innym Wizażankom to zwyczajna arogancja.
Cytat:
Napisane przez johnka72 Pokaż wiadomość
No i OK, przymusu nie ma - zwłaszcza, jeśli " wolisz tampony" od czegoś, czego nie widziaś na oczy
Każda rozsądna osoba wolałaby tampon od tego Twojego nie wiadomo czego.

Prawo patentowe prawem patentowym, ale po jakie licho zakładać wątek, skoro nie mozna powiedzieć niczego na temat tego produktu?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując