Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co myslicie o miłosci na odległosc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-07, 20:01   #4
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
co myslicie o miłosci na odległosc

Hej jak zobaczyłam ten watek to musiłałam się odrazu przyłączyć.Też jestem w związku na odleglość, mamy do siebie 120km i jesteśmy ponad dwa tygodnie, widzieliśmy sie 4 razy po kilka dni.Na początku było super, wielkie obietnice, że się uda, że pokonamy wszystko razem a teraz beznadzieja. Właśnie się wczoraj pokłóciliśmy na gadu i to strasznie, bo on nie może zrozumieć tego, że nie chce mu niczego wygarniać przez gadu a jedynie na realu.Miałam jechać do niego za dwa dni ale się nie odzywa a ja się nie mam zamiaru narzucać. Kurcze ciężko jest serio, związek na odległość jest cholernie trudny i wymaga wielu poświęceń, a najważniejsze żeby obie osoby miały takie same podejście do związku, bo wiele razy okazuje się, że osoba nie nadaje się do takiego związku i poprostu się w nim męczy raniąc drugą połówkę. Poza tym mnie bardzo denerwuje jak nie mogę z nim kłócić się na zywo, płakać przy nim, przytulać go kiedy tego potrzebuję, słyszeć jego głos, takie proste rzeczy, na których nie docenia się jak się jest z kimś blisko zawsze, dlatego DOCENIAJCIE SWOJE POŁÓWKI MAJĄC JE BLISKO

mała poprawka, jesteśmy od 2miesięcy. Życzę Ci z całego serca szczęścia, ale nie licz, że taki związek będzie łatwy, trzeba będzie napewno walczyć z całych sił, żeby wreszcie było cudownie, bo jak się bardzo kocha to chyba musi sie udać wreszcie nawet na odleglość...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-11 o 18:58
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując