Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Intymnie (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Tęsknisz za kim¶?? (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=89302)

Sylwia11x 2005-12-28 21:13

Tęsknisz za kim¶??
 
Bo ja bardzo , mój m±ż wyjechał bedzie w domku dopiero na konicu stycznia. Smutno mi bardzo , zostałam z moim 3 letnim synkiem.Malutki też bardzo tęskni. Teraz słodko ¶pi , a ja całe wieczory przy kompie bo jak długo usypiam to tęsknota jest większa...

aniess 2005-12-28 21:19

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
A ja Ci zazdroszczę takiego maluszka w domu ;) Wiem, że czasem maluchy potrafi± być niezno¶ne, ale chciałabym mieć 3letniego dzieciaczka w domu :-)

dusiaczek15 2005-12-28 21:23

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
ja bardzo tesknie za moim kochanym braciszkiem ktory wyjechal na poczatku listopada do szkocji do pracy.... pojechal do swojej zony ktora juz wczesniej wyjechala.... nie przyjechali na swieta.... na wielkanoc chyba tez nie przyjada... dopiero chyba na wakacje... a ja tesknie i czekam.... :cry: :cry: :cry:

Sylwia11x 2005-12-28 21:25

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Tak to jest okropne tak na kogo¶ czekać , ja czerwiec i lipiec , a potem paĽdziernik i trochę listopada byłam w Niemczech i m±ż na mnie czekał no i synek , a teraz ja czekam Okropne

Sylwia11x 2005-12-28 21:27

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Cytat:

Napisane przez aniess
A ja Ci zazdroszczę takiego maluszka w domu ;) Wiem, że czasem maluchy potrafi± być niezno¶ne, ale chciałabym mieć 3letniego dzieciaczka w domu :-)

Tak tak mały KTO¦ jest wspaniały . Mówi mi że mnie "kocha do gwiazd i do księżyca i do piasku i do piaskownicy...

winner 2005-12-28 21:29

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
.

emememsik 2005-12-28 21:33

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
ja tęsknię za moim TŻ-em. czemu ja nie mogę z nim jeszcze mieszkać? :cry:

Juda 2005-12-28 21:37

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Tęsknię...
Za 5 wspaniałymi osobami. Niestety, to stare dzieje
wręcz zapomniane. Było minęło... Niestety

evfka 2005-12-28 21:39

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Ł±czę się z Tob± w tęsknocie:cmok:.
Tęsknie za moj± miło¶ci±, która jest kilkaset tysięcy kilometrów st±d, na końcu Europy, pozostaje mi tylko wyczekiwanie na smsa lub maila.
Najgorsze jest to, że faceci często boj± sie trwałych zwi±zków i zobowi±zań....on się zastanawia a ja czekam......choć może już niedługo mi się znudzi czekanie, bo szkoda, życia na oczekiwanie na co¶ co może nie nadej¶ć;) To taka moja mała refleksja

Belcia 2005-12-28 21:39

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
tesknie za "nim" ale on jest nieosiagalny:cry:
im szybciej wyrzuce go ze swojego serca tym lepiej...i tak juz od kilku lat

Nadin 2005-12-28 21:46

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Za mam± bo jest daleko:cry:

desti 2005-12-28 21:57

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Brakuje mi moich dwoch przyjaciolek :( Jedna gdzies zniknela w Polsce i nie znam nowego adresu, druga gdzies przepadla we Wloszech i nie moge sie dodzwonic... i jeszcze tesknie za moim duchowym bratem :)

Asik_ 2005-12-28 22:06

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Ja nie tylko tesknie za ludzmi ale takze za sytuacjami, wydarzeniami:) Ale to mnie tylko przekonuje, że w zyciu spotykaj± mnie cudowne chwile do których moge tesknić pozniej:)
:):):):):):):):)

Juda 2005-12-28 22:17

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Cytat:

Napisane przez Asik_
Ja nie tylko tesknie za ludzmi ale takze za sytuacjami, wydarzeniami:) Ale to mnie tylko przekonuje, że w zyciu spotykaj± mnie cudowne chwile do których moge tesknić pozniej:)
:):):):):):):):)

Też tak mam :)
Zwłaszcza np. jak słyszę jak±¶ piosenkę z tamtych czasów, to od razu przypominaj± mi się pewne momenty... miłe chwile i w ogóle :)

allicjaa 2005-12-28 22:21

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Ja tęsknię za "Nim" :( ale co ma być to będzie...:rolleyes:

aniess 2005-12-28 22:40

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Tęsknie za mam± :( ale już za miesi±c się z ni± zobaczę ;)

Nadin 2005-12-28 22:53

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Cytat:

Napisane przez aniess
Tęsknie za mam± :( ale już za miesi±c się z ni± zobaczę ;)

ja też zobaczę swoj± za miesi±c:jupi:

wiatr86 2005-12-28 23:00

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Też tęsknie za kim¶...ale wierze że wróci,a ogólnie już zaczynam tęsknić za przyjaciółmi i znajomymi których widzę podczas ¶wi±t i znowu wyjezdzaja na studia do innych miast;/ teraz chyba ponownie się zobaczymy w wakacje

sitc 2005-12-28 23:07

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Tęsknie za kims, choć wiem że nie powinnam.

stania 2005-12-28 23:52

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
jak wyżej :(

~~~JOLA~~~ 2005-12-29 00:09

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Ja tez tesknie... Najbardziej za moja ukochana Siostra, ktora kilka dni temu urodzila coreczke, a ja niestety nie moglam dzielic z Nia tych cudownych chwil :cry: Ale juz za 10 dni sie z Nimi zobacze :jupi: Jak widac, juz dni odliczam :D Tesknie rowniez za moim Tata - tez Go zobacze niedlugo :jupi:
A poza tym, tesknie za wieloma przyjemnymi chwilami, za znajomymi, za przeszloscia, ktora nigdy nie wroci... Dobrze, ze sa wspomnienia :ehem:

Martini:) 2005-12-29 00:09

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
ja też tęsknie.. tak po prostu mi go brakuje.. wiem, ze to tylko 20 km i się widzimy prawdzie codziennie... ale nic nie poradze, ze jestem tylko szczesliwa gdy jest przy mnie a do szczescia jest tak łatwo sie przyzwyczic... każdy moment który możemy spędzić razem jest dla mnie kwintesencj± euforii...

przepraszam, ale jako¶ tak mi się zebrało.. pod wpływem tego w±tku...

p.s. przytuliski dla wszystkich stesknionych zakochanych...:cmok:

Martini:) 2005-12-29 00:17

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
.. i jeszcze tesknie za Nim kiedy sie pokłocimy... tęsknie za tym jak się ¶mieje... jak się gapi na mnie tymi oczyskami zielonymi.. lwtedy mysle o tym jak bardzo lubie gdy zdecydowanie chwyta mnie za rekę... tak jak za pierwszym razem w autobusie i podnosi mu sie lewy k±cik ust.. i wtedy wiem, że tez my¶li o tym, ze mnie kocha...

przepraszam po raz drugi... juz nie bede, obiecuje!!!

p.s. to Wasza wina!!! kto wymyslił taki w±tek;)?! :*

monyczkaaa 2005-12-29 00:26

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
tęsknię za kim¶, kto wyjechał i nie wróci. nigdy nie obiecywał, że wróci, a ja i tak tęsknię :(

tęsknię za: rodzin±, która jest daleko i za przyjaciółmi którzy się rozjechali "po ¶wiecie" :(

Juda 2005-12-29 01:48

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Cytat:

Napisane przez sitc
Tęsknie za kims, choć wiem że nie powinnam.

To dlaczego to robisz... :(

bluegirl 2005-12-29 06:34

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
ja tez tęstknie za kims i mimo że jest blisko całkiem to tak daleko i nigdy już nie bedzie tak blisko :( jak bym chciała :(

Basia21 2005-12-29 08:13

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Tesknie za moim pieskiem ktorego juz nigdy nie przytule :(:(:(:( tesknie za Tż za kazdym razem jak ide do domku .....

Irysekk 2005-12-29 08:29

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
tęsknie za facetem który był , jest i zawsze juz będzie moj± największ± miło¶ci± ( nawet się pokusze o stwierdzenie miło¶ci± mojego życia) - niestety nie jeste¶my już razem i chyba już nigdy nie będziemy i to mnie boli najbardziej aabuuuu :cry: :(

Sylwia11x 2005-12-29 08:38

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Wstałam rano i tęsknię za TŻ nie mniej niz wczoraj....

Ines1985 2005-12-29 10:16

Dot.: Tęsknisz za kim¶??
 
Tesknie za babcia, ciocia, wujkiem i rodzenstwem ciotecznym... Zobacze sie z nimi pewnie dopiero na Wielkanoc. Mimo ze dzieli nas tylko 100km :(


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.