Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Intymnie (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Samotne... (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=87970)

estee7 2005-12-20 21:17

Samotne...
 
Czy któraś z dziewczyn jest samotna, bez faceta, siedzi w domu tak jak ja i czuje się hmmm (że tak znowu użyję tego słowa :) ) samotna...?
Pozdrawiam

ka_ma 2005-12-20 21:33

Dot.: Samotne...
 
o tak :) ja i juz przestaje mi sie to podobac :)

estee7 2005-12-20 21:36

Dot.: Samotne...
 
a ile masz lat??

ka_ma 2005-12-20 21:39

Dot.: Samotne...
 
juz jakis czas temu skonczylam 18 lat, powiedzialabym ze nawet szmat temu :)

Belcia 2005-12-20 21:39

Dot.: Samotne...
 
Ja tez niestety jestem...samotna.Ale sie nie lamie, bycie singlem tez ma plusy no nie:-)

paliziomka 2005-12-20 21:40

Dot.: Samotne...
 
Ja również jestem bez faceta, ale nie mogę powiedzieć, że jestem samotna :) Chociaż przyznaje, że jesli do 14 lutego nie znajdę chłopa zaczne sie martwic o siebie :P Bo teraz, to najdłuzszy czas kiedy jestem bez partnera - około 4 miesiące ;/

mala_czarna 2005-12-20 21:40

Dot.: Samotne...
 
Ja tez jestem samotna... ale nie jestem smutna z tego powodu. No chyyba ze juz wszystkie moje kumpele gdzies pojda z chlopakami a ja sama jak palec siedze w domu i super sie bawie przy telewizorze ;) Ale co by nie mowic: nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. ja wychodze z zalozenia ze poprostu nie spotkalam odpwoeidniego chlopaka, a po co z jakims nienormalnym mam sie meczyc :D (tak sobie tlumacz dziecinko:p: :p: :p: )

estee7 2005-12-20 21:42

Dot.: Samotne...
 
Ja mam 22 lata, chyba nie jestem najstarsza "singielka" :) a wy ile macie?
Mnie niestety kumpeli brakuje i samiutka sobie siedze...ehhh

mala_czarna 2005-12-20 21:43

Dot.: Samotne...
 
;) Ja mam 18. Teoretycznie mam jeszcze troche czasu. :p:

Belcia 2005-12-20 21:48

Dot.: Samotne...
 
Ja tez mam 22 lata i czekam az cos sie wydarzy...i czekam i czekam:mad:
Moze w przyszlym roku spotkam kogos fajnego:ehem:

paliziomka 2005-12-20 21:48

Dot.: Samotne...
 
Ja mam 17 ;) Mała czarna masz racje :D To, że my teraz nie mamy partnerów to nam wyjdzie na dobre, bo w koncu znajdzie sie prawdziwy książe który bedzie idealny :D i wtedy powiemy sobie : warto bylo czekać :D

benito_mruffkolini 2005-12-20 21:50

Dot.: Samotne...
 
a ja właśnie niedawno stwierdziłam, że faceci to warchlaki (bez obrazy dla świnek, one chociaż są inteligentne :D ) i z radością delektuję się samotnością :ehem: no ale nie miałabym nic przeciwko temu, żeby jakiś przystojniak przekonał mnie, że się mylę :D

estee7 2005-12-20 21:51

Dot.: Samotne...
 
Cytat:

Napisane przez Belcia
Ja tez mam 22 lata i czekam az cos sie wydarzy...i czekam i czekam:mad:
Moze w przyszlym roku spotkam kogos fajnego:ehem:

No to jestesmy we dwie :)
Tylko ze mnie nie dosc ze faceta brakuje to na dodatek jakiejs kolezanki, o przyjaciolce to nawet nie marze

Belcia 2005-12-20 21:55

Dot.: Samotne...
 
Benito...ja tez tak uwazam...niestety juz od dluuuuzszego czasu.
Ale moze znajdzie sie perelka dla mnie:D

mala_czarna 2005-12-20 21:55

Dot.: Samotne...
 
Cytat:

Napisane przez paliziomka
Ja mam 17 ;) Mała czarna masz racje :D To, że my teraz nie mamy partnerów to nam wyjdzie na dobre, bo w koncu znajdzie sie prawdziwy książe który bedzie idealny :D i wtedy powiemy sobie : warto bylo czekać :D

Juz ja na ksiecia to nie licze ;) ale jakis zwykly, pachnacy, porzadny chlopak moze byc... :p:

soulsweeper 2005-12-20 21:57

Dot.: Samotne...
 
Ja się nawet nieźle czuję, ale fajnie byłoby spotkać kogoś odpowiedniego. Szykuję się jednak na dłuższą samotność, bo mnie ciężko dogodzić :o

estee7 2005-12-20 21:59

Dot.: Samotne...
 
Macie rację dziewczyny, cięzko jest spotkać kogoś wyjątkowego...

bini6 2005-12-20 22:05

Dot.: Samotne...
 
Ja tez jestem samotna juz 8 lat i chyba zaczynam sie do tego przyzwyczajac bo ostatnio zaczelam dochodzic do wniosku ze chyba chce byc sama a mam 23 lata dokladnie skoncze pojutrze wiec chyba juz moge napisac ze mam :-)

keira24 2005-12-20 22:23

Dot.: Samotne...
 
Witam :-).

To pewnie ja najstarsza jestem, bo mam 24 lata, niedługo 25 :D.

Hmmmm... Samotna, to raczej nieodpowiednie słowo. Takie przygnębiające. Na razie mówię sobie, że delektuję się wolnością i udoskonalam swoje walory :ehem:. Nie jest tak źle, ale adoracja męska byłaby mile widziana. A po za tym swoje uczucia przelewam na moją mała kotkę Topcię i to dzięki niej tryskam radością. Mam po prostu wiele zajęć i mnóstwo radości z jej obecności. Do tego piszę pracę magisterską na ciekawy temat i korzystam z życia ile się da. Młoda, wolna i do wzięcia, ale nie za wszelką cenę. Samotność ma swoje plusy jak napisała Belcia. Ale są też gorsze dni i trzeba sobie radzić.

Damy sobie radę Kochane Wolne (nie samotne :nie:) Wizażanki. W końcu mamy siebie :-).

Pozdrawiam :cmok:.

estee7 2005-12-20 22:32

a może wyminimy sie nr GG zeby od czasu do czasu pogadac ze soba?

hehe może to idiotycznie zabrzmi, ale mnie bardziej od faceta brakuje kobiety z którą mogłabym pogadać. :)

ewka.mnk 2005-12-20 22:39

Dot.: Samotne...
 
Estee7, pod tym względem Cie rozumiem...
Mam faceta co prawda, ale widzimy się rzadko - on jest w wojsku, a po wyjściu zamierza podjąć taką pracę, że prawdopodobnie bedziemy mieć jeszcze mniej czasu dla siebie.
Lecz mimo wszystko, brakuje mi koleżanki (też nie marzę już nawet o przyjaciółce), z którą można by pogadać o... babskich sprawach i w ogóle - o wszystkim, co leży na sercu. :)
Stąd moja obecność na forum poniekąd.

keira24 2005-12-20 22:39

Dot.: Samotne...
 
Cytat:

Napisane przez estee7
hehe może to idiotycznie zabrzmi, ale mnie bardziej od faceta brakuje kobiety z którą mogłabym pogadać. :)

Droga Estee7 wcale nie brzmi to idiotycznie. To najnormalniejsza w świecie potrzeba pogadania z inna kobietą. Bo przecież my same najlepiej potrafimy zrozumieć siebie i swój punkt widzenia.

Jeśli, któras z Was miałaby ochote pogadac, to zapraszam :cmok:.

estee7 2005-12-20 22:42

Dot.: Samotne...
 
Cytat:

Napisane przez keira24
Droga Estee7 wcale nie brzmi to idiotycznie. To najnormalniejsza w świecie potrzeba pogadania z inna kobietą. Bo przecież my same najlepiej potrafimy zrozumieć siebie i swój punkt widzenia.

Jeśli, któras z Was miałaby ochote pogadac, to zapraszam :cmok:.

Ja jestem, ja jestem chętna :jupi:

Asik_ 2005-12-20 22:48

Dot.: Samotne...
 
A ja mam Tżta a wcale nie czuje sie z nim rewelacyjnie......:)

benito_mruffkolini 2005-12-20 23:04

Dot.: Samotne...
 
Cytat:

Napisane przez Asik_
A ja mam Tżta a wcale nie czuje sie z nim rewelacyjnie......:)


heh no właśnie to jest dla mnie najgorsze: mieć faceta a i tak być samotną :mad: już wolę być sama, ale mieć klarowną sytuację i wiedzieć na czym stoję...

rolofka 2005-12-20 23:11

Dot.: Samotne...
 
Cytat:

Napisane przez ewka.mnk
brakuje mi koleżanki (też nie marzę już nawet o przyjaciółce), z którą można by pogadać o... babskich sprawach i w ogóle - o wszystkim, co leży na sercu. :)
Stąd moja obecność na forum poniekąd.

hm...chyba doskonale rozumiem powyższą sytuację....mam wiele znajomych, ale chyba tylko jedną przyjaciółkę, taką prawdziwą, z którą już wiele razem przeszłyśmy....i tych dobrych i tych złych chwil....

ale czasami brakuje mi rozmowy z osobą, która nie zna mnie tak dobrze, która może na to wszystko spojrzeć chłodnym okiem itp.

a samotność??

cóż, nie mam nikogo, ale nie będę mówić, że jest mi z tym dobrze, bo tak nie twierdzę.....wiecie przecież doskonale, że czasami potrzeba tej "drugiej" osoby.:rolleyes:


Ps. fajny wątek.....mogę się z nim utożsamoć w prawie 100% :)

aniielica 2005-12-20 23:42

Dot.: Samotne...
 
skąd ja to znam... Ale jest mi dobrze:) A wierzę w to, ze kiedyś pojawi się ten jedyny i to będzie właśnie ten właściwy:) A narazie mam dosyć szukania, sprawdzania, próbowania...

201701160947 2005-12-20 23:42

Dot.: Samotne...
 
Dołączam do grona wolnych kobietek:) Nie jest mi tak bardzo ciężko mimo,że już 2 lata nie mam TŻ.Może to i dobrze ,bo wiele było burz ,więc sobie trochę odpoczełam i wiele przemyślałam.Teraz już bym chciała mieć kogoś do kogo mogłabym się przytulić,komu mogłabym powierzyć swoje serce...Ale nic na siłę,jak narazie nie widzę na horyzoncie nikogo wyjątkowego niestety.Oj ciężko w tych czasach poznać
porządnego ,uczciwego,opiekuńczego,k ulturalnego chłopaka:( Przynajmiej ja mam takie wrażenie.

rolofka 2005-12-20 23:45

Dot.: Samotne...
 
Cytat:

Napisane przez silva
Oj ciężko w tych czasach poznać
porządnego ,uczciwego,opiekuńczego,k ulturalnego chłopaka:( Przynajmiej ja mam takie wrażenie.

ja to zawsze kwituję w ten sposób:

Teraz Takich Już Nie Produkują ;)

201701160947 2005-12-21 00:19

Dot.: Samotne...
 
Cytat:

Napisane przez rolofka
ja to zawsze kwituję w ten sposób:

Teraz Takich Już Nie Produkują ;)

heheh dobre :p: ,ale i słuszne niestety:( chociaż z pewnością jakiś tam odsetek porządnych mężczyzn jest na tym świecie,ale jest ich chyba bardzo znikoma ilość...


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.