Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Galeria makijażu - moje makijaże (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   ! Teatralny ! (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227907)

agacior89 2007-12-29 17:32

! Teatralny !
 
6 załącznik(i/ów)
Tytuł może mylić- teatralny nie dlatego że mocny, wręcz przeciwnie- teatralny bo zrobiony na wyjście do teatry z TŻ.
proszę zwrócić uwagę, że po raz pierwszy mam umyte włosy.
a fotki, jak wino, leżą na kompie od dawna i kwitną, wklejam je dopier odzisiaj- dzisiaj już mam nieuregulowane brwi i znowu tłuste włosy.


Kosmetyki w poście ostatnim- musiałam się pochwalić jak niewiele mi trzeba, acz kilka luk w fotce jest.

TWARZ
:
tego na fotkach brakuje, bo.. nie pamiętam (!) na pewno korektor Flos-Lek, reszta nie wiem- zresztą zdjęcia robione już PO powrocie, więc niewiele zostało. Prawdopodobnie był jeszcze róż Avon ale tutaj już jest nieco starty...

OCZY
:
*baza pod cienie LUMENE
,
moja ulubiona kredka "Elizabeth" za 2 złote :)
*kulki rozświetlające Magic Visage (szkoda ze nie widać jak ładnie błyszczą na fotkach). warte uwagi jest to, że dzięki bazie Lumene trzymają sie na powiecie- chociaż normalnie rolują się po godzinie- jakieś 8 godzin!
*tusz PIERRE ARTHES
, podkręcone zalotką Top Choice, rozczesywane grzebykiem (H&M) i tuszowane ponownie
*kredka miss sporty na brwi

USTA:
kolejny z moich "sarbów"- błyszczyk przezroczysty Nivea: ładny, trwały i pielęgnujący

odcinek sponsorowały: pędzle We-Ma.
bilety do teatru sponsorował: TŻ
i jeszcze się pochwalę że koraliczki hand-made, nadałam im nowe życie po odpruciu od kiczowatej opaski do włosów.
i ze rzadko ładnie wychodzę na zdjęciach ;)

Martyna83 2007-12-29 18:43

Dot.: ! Teatralny !
 
Bardzo delikatny makijaż. Właściwie to niewiele widać :(

alice86 2007-12-29 18:58

Dot.: ! Teatralny !
 
Cytat:

Napisane przez Martyna83 (Wiadomość 6150143)
Bardzo delikatny makijaż. Właściwie to niewiele widać :(

No właśnie :ehem: A lista kosmetyków dość długa (:confused:)

suwa89 2007-12-29 20:38

Dot.: ! Teatralny !
 
fakt taki naturalny ten twoj makijazyk ale do teatru super pasuje jak nic pozDro!!

agabil1 2007-12-29 20:43

Dot.: ! Teatralny !
 
naturalny :ehem: bardzo ładnie wyglądasz

YenneferD 2007-12-29 20:59

Dot.: ! Teatralny !
 
Bardzo naturalny, prawieże niewidoczny, taki no-makeup ;)

agacior89 2007-12-29 21:25

Dot.: ! Teatralny !
 
Długa lista- bo się rozspisałam ;). Delikatny ale błyszczący, szkoda że aparat "zjadł" błysk, ale kto używał kulezek moze się domyślić jak to wyglądało.
Wiem ze delikatny, mocniejszych się dopiero "uczę", wychodzi mi to cudacznie.. A moze po prostu micniejszy mi nie pasuje?
Czekam na porady jak by tu nadać "charakteru" dodać jakiś kolor, obrysowac dolną powiekę, hmm? :>

olik04 2007-12-29 23:20

Dot.: ! Teatralny !
 
nie wiem co masz na powiekach ale wygląda jak jakieś plamy, niedokładnie nałożony cień :confused: bardzo delikatny makijaż właściwie niewidoczny ;)

Lara-21 2007-12-30 08:31

Dot.: ! Teatralny !
 
Cytat:

Napisane przez YenneferD (Wiadomość 6151674)
Bardzo naturalny, prawieże niewidoczny, taki no-makeup ;)

Zgadzam sie z Yennefer

Dzinks_Dz 2007-12-30 08:38

Dot.: ! Teatralny !
 
Bardzo delikatny makijaż. Ładnie wyglądasz, ale widzę pewne niedociągnięcia-cień nałożony niedbale, tworzy bezkształtne plamy, no i brak choćby odrobiny różu, który ładnie ożywiłby buzię.

Rosario 2007-12-30 08:51

Dot.: ! Teatralny !
 
Cytat:

Napisane przez Dzinks_Dz (Wiadomość 6153720)
Bardzo delikatny makijaż. Ładnie wyglądasz, ale widzę pewne niedociągnięcia-cień nałożony niedbale, tworzy bezkształtne plamy, no i brak choćby odrobiny różu, który ładnie ożywiłby buzię.

Zgadzam się z Dzinks_Dz
Bardzo naturalny makijaż;)

phdwao 2007-12-30 09:35

Dot.: ! Teatralny !
 
heh teatralny to chyba nie jest;-)weszłam tu pzygotowana na szok, a tu delikatnie,ałe ładnie:-)

coldold 2007-12-30 09:57

Dot.: ! Teatralny !
 
:) Pasują Ci delikatne makijaże, chociaż chciałoby się czegoś mocniejszego, ale skoro dobrze się czujesz to to jest najważniejsze.

pasywno-agresywna 2007-12-30 10:06

Dot.: ! Teatralny !
 
Bardzo delikatny, ale ładny:ehem:

samarah 2007-12-30 10:27

Dot.: ! Teatralny !
 
ślicznie wyglądasz... :) przypominasz mi na tych zdjęciach Kelly Clarkson :D makijaż bardzo ładny, delikatny...

agacior89 2007-12-30 22:41

Dot.: ! Teatralny !
 
No dobra przyznaję się że zdjęcia nie wklejone dla makijażu tylko d,latego ze jakoś ąłdnie wyszły ;)
Dzięki za rady, wszelka krytyka jest dla mnie naprawdę cenna, obiecuję ze wkleję nowe fotki kiedy trochę popracuję nad tym mejakpem. Narzie odkryłam że dobrze się czuję z perłą na oczach.

Cytat:

Napisane przez Dzinks_Dz (Wiadomość 6153720)
Bardzo delikatny makijaż. Ładnie wyglądasz, ale widzę pewne niedociągnięcia-cień nałożony niedbale, tworzy bezkształtne plamy, no i brak choćby odrobiny różu, który ładnie ożywiłby buzię.

Hmm róż był, ale się zmył, a po drugie nałożony niebyt profesjonalnie więc moze i dobrze. Mogłabyś mi doradzić jakiś róż który by Tu pasował? Ciemny, brudny róż, jasny...? Matowy czy błyszczący? Jaki bardziej pasuje do błyszczących oczu?

pączek 2007-12-31 11:38

Dot.: ! Teatralny !
 
ładnie Ci w takich delikatnych kolorkach :) taki makijaż jakby go wcale nie było, a jest. Po tytule od razu mi się nasunęły mocno pomalowane oczy i dłuugie rzęsiska ;D a tu delikatność :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.