Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Makijaż - pytania do wizażystki (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Pearlania zdezorientowana - jak pora roku? (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=139447)

pearlania 2006-08-21 13:17

Pearlania zdezorientowana - jaka pora roku?
 
6 załącznik(i/ów)
Przyszla kolej na mnie. Poczytalam, podumalam, popatrzylam na siebie dokladnie i nadal nie wiem:confused: Raz wydaje mi sie ze zima - wiele pasuje, ciemne wlosy, chlodny odcien skory, ciemna oprawa ale wcale nie czuje sie dobrze w mocno wyrazistych kolorach. I oczy nie pasuja do zimy. Pozniej myslalam o lecie ale jakos tez nie jestem przekonana.

1. Jak się opalasz - opalam sie szybko i od razu na brazowy kolor, rzadko jestem zarozowiona od slonca. Mocniejsza opalenizna przyjmuje u mnie taki "brudny" odcien, szary, mam nadzieje ze wiecie co mam na mysli:D Twarz jednak opala mi sie inaczej. Nigdy nie jest oliwkowa, zawsze zrozowiona:(

2.
Kolor oczu - zielone ale nie jasne, z ciemniejsza obwodka i bursztynowymi plamkami.

3. Piegi - obecne, zwlaszcza wiosna i latem, zima nie mam, wydaje nie sie, ze maja cieply odcien, taki zlocisty - i to kolejny element mylacy mnie w mojej analizie kolorystycznej:(

4. Cera - chlodna, rozowo-porcelanowa, rumience czeste i rozowe, bardzo rumiane:D

5.
Naturalny kolor włosów - sredni braz, raczej chlodny, tak mi sie wydaje:confused:

6. Kolor ust - trudno okreslic, ani rozowe ani czerwone; nie sa zbyt jasne ale chyba tez nie tak intensywne jak u zimy;

7. Kolory, w ktorych czuje sie dobrze - hmmm....zaczne moze od koloru, ktory weglug mnie wcale mi nie pasuje - bezowy, wygladam w nim nijako:( Poza tym lubie braz, fiolet, roz, zielony, oliwkowy, czarny, bialy, turkus:cool:

W tescie rozowy vs. pomarancz wygrywa roz, pomaranczowego nie lubie na sobie:(

W celach pomocniczych zalacze fotki.

3 pierwsze bladziochy, kolejne opalone:D

agabil1 2006-08-21 13:44

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
opis wskazuje na typ chłodny :) lato lub lato-zima
a jak z oprawą oczu?

pearlania 2006-08-21 18:00

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
Cytat:

Napisane przez agabil1
opis wskazuje na typ chłodny :) lato lub lato-zima
a jak z oprawą oczu?



Mam ciemna oprawe oczu. Dlugie czarne rzesiska, brwi tez czarne:cool:

agabil1 2006-08-21 18:35

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
wygląda na typ chłodny choć widziałam podobne mocne wiosny :-p czy zdjęcia naturalnie oddają Twój koloryt?-pytam bo niektóre są takie ciepłe :-)
W ogóle to masz ciekawą i niebanalną urodę, nadajesz się na modelkę

pearlania 2006-08-22 09:40

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
Dziekuje za mile slowa. :cmok:

Na fotkach mam naturalny odcien. Te, na ktorych wygladam cieplej sa z lekka opalenizna i to pewnie dlatego. Wplyw moze miec tez swiatelko:ehem: Jestem raczej chlodna:ehem:

pearlania 2006-08-22 18:09

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
halo halo...czy ktos jeszcze mi pomoze???:help:

:jap: :jap: :jap:

agabil1 2006-08-22 19:40

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
2 załącznik(i/ów)
jeśli typ chłodny to lato-zima. Na zimę jesteś zbyt jasna, tzn. włosy i oprawa oczu.

pearlania 2006-08-23 15:11

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
Dziekuje Aga za pomoc. Przyjzalam sie kolorkom, ktore zalaczylas i po dluzszym zastanowieniu stwierdzilam, ze to sa MOJE KOLORY:jupi:
:cmok: :cmok: :cmok:

Przy okazji chetnie poczytam wszelkie wizazowo-fryzjerskie uwagi, komantrze, propozycje, pomysly. Mozecie sie na mnie powyzywac:D

pearlania 2006-08-26 19:10

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
Podbijam, moze ktos sie jeszcze skusi na kilka slowek:-)

FirstLady 2006-09-02 21:52

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
masz oryginalną urodę. CIężko mi określić.

Joey 2006-09-02 22:23

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
Jesteś prześliczna, jak Cię zobaczyłam pomyślałam, że pewnie jesteś modelką. :) A co do typu kolorystycznego - zgadzam się w 100% z Agą. :)

anies5 2006-09-02 22:41

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
Rzeczywiście masz bardzo ciekawą urodę. Kojarzysz mi się z dziewczynami z wybiegu.
Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie, to pomyślałam, że mogłabyś być modelką. Makijaż, fryzura i na wybieg!

pocahontas69 2006-09-03 11:55

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
Cytat:

Napisane przez anies5
Rzeczywiście masz bardzo ciekawą urodę. Kojarzysz mi się z dziewczynami z wybiegu.
Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie, to pomyślałam, że mogłabyś być modelką. Makijaż, fryzura i na wybieg!

potwierdzam w 100% :ehem: pierwsze zdjęcie i tylko jedno skojarzenie- modelka ;)

pearlania 2006-09-12 16:29

Dot.: Pearlania zdezorientowana - jak pora roku?
 
Dziękuje Dziwczyny za komplementy i miłe słowa. Rumieńce mi z lica nie schodziły po tym co tu przeczytałam.

Poczytałam jeszcze troche o typach. Przeanalizowałam kolory i chyba jednak jestem mieszańcem. Jak juz pisałam ta paleta barw najbardziej mi odpowiada:ehem:

A modelka nie jestem i raczej sie na to nie zanosi:cool:

:cmok:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.