Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Rossman - część III (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=257146)

rambo 2008-05-31 13:55

Rossman - część III
 
Wątek jest kontynuacją tematów, które zostały zamkniete ponieważ przekroczyły 5 000 wiadomości :) :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54849
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196280

Zapraszam do wypowiadania się tutaj :)

cypressangel 2008-05-31 13:58

Dot.: Rossman - część III
 
Witam Rossmannomaniaczki w nowej części :D

Idziemy jak burza :-p

pani ćma 2008-05-31 14:02

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez cypressangel (Wiadomość 7734880)
Witam Rossmannomaniaczki w nowej części :D

Idziemy jak burza :-p

strach sie bac :D hehe ;)
ja rowniez witam wszystkie rossmannoholiczki :D

2016070150903 2008-05-31 14:07

Dot.: Rossman - część III
 
wow! nawet nie zauważyłam, że tyle nastukałyśmy tych postów.

Ani@1987 2008-05-31 14:08

Dot.: Rossman - część III
 
Oj III część:rolleyes:miło byc wsród Was Rossmanomaniaczki:Dfajnie jakby Rossmanny wiedziały o naszym istnieniu;)i jakies specjale promocje dla nas robili:D

2016070150903 2008-05-31 14:10

Dot.: Rossman - część III
 
ja sądzę, że oni już wiedzą.

'Oni już wiedzą'. to jak cytat z Matrixa. :cojest:

00aga00 2008-05-31 14:41

Dot.: Rossman - część III
 
:jupi: Witam Rossmanomaniaczki :D
Czytałam sobie ostatnie posty z poprzedniego wątku i się dziwiłam czemu nie mogę nikogo zacytować :o hihi ;)

Wczoraj pierwszy raz szorowałam się Syrenką :eek: Dziewczyny oddaje pokłon wytrwałym Syrenkom! (wizażankom używających syrenkę) :pliz: Tarka jakich mało! Moja zabójczo wyglądająca rękawica się KRYJE!

A dołączam się do pochwał mleczka samoopalającego z Ozonu :) Jest super, ale w tej okazji, że wyszło letnie słonko na niebo, został odstawiony w głąb półki ;)

Bunia's 2008-05-31 14:51

Dot.: Rossman - część III
 
Hej dziewczyny :D
krąg Rossomanniaczek się powiększa :-p

fajnie, że już jest nowy wątek:)

pani ćma 2008-05-31 15:04

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez 00aga00 (Wiadomość 7735265)
Wczoraj pierwszy raz szorowałam się Syrenką :eek: Dziewczyny oddaje pokłon wytrwałym Syrenkom! (wizażankom używających syrenkę) :pliz: Tarka jakich mało! Moja zabójczo wyglądająca rękawica się KRYJE!

a ja nigdy bym sie chyba nie odwazyla uzyc twojej rekawicy - ze wzgledu na wyglad :) za to syrenka to juz moj nalog, nie ide pod prysznic bez niej :ehem: szoruje sie cala dlugo ta bardziej szorstka strona, uwielbiam to uczucie :D a nie jestem jakas masochistka, chyba :rolleyes: ;) i jeszcze to wspaniale uczucie jak sie po niej wysmaruje serum chlodzacym eveline :love:

d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 2008-05-31 15:17

Dot.: Rossman - część III
 
Treść usunięta

*angel1710** 2008-05-31 15:43

Dot.: Rossman - część III
 
o prosze, 3 część :D

to na inaugurację moje dzisiejsze skromne zakupy :D

Syrenka:D:D
Garnier, roll on przeciwko uporczywemu wiecie czego :D
Dove, krem do rąk
i niespodziewany zakup, Esprit, ten kolorowy :D

00aga00 2008-05-31 15:48

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez pani ćma (Wiadomość 7735444)
a ja nigdy bym sie chyba nie odwazyla uzyc twojej rekawicy - ze wzgledu na wyglad :) za to syrenka to juz moj nalog, nie ide pod prysznic bez niej :ehem: szoruje sie cala dlugo ta bardziej szorstka strona, uwielbiam to uczucie :D a nie jestem jakas masochistka, chyba :rolleyes: ;) i jeszcze to wspaniale uczucie jak sie po niej wysmaruje serum chlodzacym eveline :love:

Właśnie tą moją rękawicą czuć jej dogłbne działanie, a Syrenką czuje jak setki szpileczek rysują mi skórę :eek::D Może się trochę zmiękcza pod wpływem używania i wody? Aha, i może to głupie pytanie, ale nie boicie się, że razem z naskórkiem zejdzie opalenizna? :o
Aha, i zgadzam się: wklepanie chłodzącego serum Eveline w taki upał - bezcenne :)

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;7735530]Treść usunięta[/QUOTE]
:D :oklaski:

Paseczkowa 2008-05-31 15:53

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez pani ćma (Wiadomość 7735444)
a ja nigdy bym sie chyba nie odwazyla uzyc twojej rekawicy - ze wzgledu na wyglad :) za to syrenka to juz moj nalog, nie ide pod prysznic bez niej :ehem: szoruje sie cala dlugo ta bardziej szorstka strona, uwielbiam to uczucie :D a nie jestem jakas masochistka, chyba :rolleyes: ;) i jeszcze to wspaniale uczucie jak sie po niej wysmaruje serum chlodzacym eveline :love:

ja też uwielbiam uczucie szorowania się szorstką stroną syrenki :ehem: dla mnie jest ono.. przyjemne :D

blaque 2008-05-31 16:10

Dot.: Rossman - część III
 
:lol: III część. Pięknie masochistki Syrenkowe, pięknie:-p

Przyznaję się bez bicia, że miałam dzień przerwy z Syrenką, ale wczoraj już od nowa poszła w ruch. Nie chcę zapeszać ale widzę już małe efekty..:D

Btw. kiedy nowa gazetka?:>

cypressangel 2008-05-31 16:20

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez blaque (Wiadomość 7735983)
:lol: III część. Pięknie masochistki Syrenkowe, pięknie:-p

Przyznaję się bez bicia, że miałam dzień przerwy z Syrenką, ale wczoraj już od nowa poszła w ruch. Nie chcę zapeszać ale widzę już małe efekty..:D

Ja używam Syrenki od tygodnia każdego dnia i też widzę efekty - lepsze niż przy szorstkiej gąbkowej rękawicy :p: Mam nadzieję, że dalej będę mieć zapał do jej codziennego używania ;)

czelsi 2008-05-31 16:49

Dot.: Rossman - część III
 
dziewczyny a czy są w waszych rossmanach teraz te samoopalacze rossmannowskie? bo ja już kilku patrzyłam, nigdzie ich nie znalazłam a jak raz się spytałam o nie babki to powiedziała że w tym roku ich chyba nie będzie :(

szpilka_77 2008-05-31 16:54

Dot.: Rossman - część III
 
dzięki dziewczyny za odp odnośnie sunsilków:)
pewno zostane okrzyczana za nastepne pyt ale zaintrygowała mnie osławiona syrenka..:>co to jest?

cypressangel 2008-05-31 16:56

Dot.: Rossman - część III
 
2 załącznik(i/ów)
Cytat:

Napisane przez szpilka_77 (Wiadomość 7736272)
dzięki dziewczyny za odp odnośnie sunsilków:)
pewno zostane okrzyczana za nastepne pyt ale zaintrygowała mnie osławiona syrenka..:>co to jest?

Syrenka to gąbka antycellulitowa :D

W załączniku kolejny raz zamieszczam jej fotkę (1 załącznik) oraz inne gąbki tej firmy (2 załącznik) :D

szpilka_77 2008-05-31 17:12

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez cypressangel (Wiadomość 7736302)
Syrenka to gąbka antycellulitowa :D

W załączniku kolejny raz zamieszczam jej fotkę (1 załącznik) oraz inne gąbki tej firmy (2 załącznik) :D


ooo wielkie dzięki:) właśnie się zorientowałam, że kiedyś ją miałam:D

blaque 2008-05-31 17:37

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez cypressangel (Wiadomość 7736059)
Ja używam Syrenki od tygodnia każdego dnia i też widzę efekty - lepsze niż przy szorstkiej gąbkowej rękawicy :p: Mam nadzieję, że dalej będę mieć zapał do jej codziennego używania ;)

Cypress zrób coś, bo moja wydaje mi się dotknięciem puszka :mdleje: :lol:
Serio, dla mnie teraz to przyjemność i nie czuję tej szorstkości. Gąbka powinna być większa bo czasami się tak ściśnie i mało czuć tego papieru ściernego:rolleyes::-p

cypressangel 2008-05-31 17:54

Dot.: Rossman - część III
 
Moja dotknięciem puszka to na razie nie jest :-p Może za tydzień, 2, ale teraz jeszcze nie... :rolleyes:

blaque, a może zastąpisz Syrenkę papierem ściernym gruboziarnistym... :eek: :lol: lub rękawicą ścierną agi :-p

00aga00 2008-05-31 18:01

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez cypressangel (Wiadomość 7736733)
Moja dotknięciem puszka to na razie nie jest :-p Może za tydzień, 2, ale teraz jeszcze nie... :rolleyes:

blaque, a może zastąpisz Syrenkę papierem ściernym gruboziarnistym... :eek: :lol: lub rękawicą ścierną agi :-p

:lol: to już hardcore :D
rękawicą ścierną agi :hahaha: Dziewczyny, serio ona jest porównywalna z syrenką :ehem::D

blaque 2008-05-31 18:56

Dot.: Rossman - część III
 
cypress ej, ej! Mój tato ma w garażu papier ścierny...:> Jutro spróbuję:lol:

aga przyznaj się, że nie chcesz mi jej oddać i będzie po sprawie..:cool:
:-p

Co by nie był ot zadaję pytanie jaki rossmanowski filtr polecacie? Potrzebuję czegoś dobrego a taniego?:>

cypressangel 2008-05-31 19:03

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez 00aga00 (Wiadomość 7736779)
:lol: to już hardcore :D
rękawicą ścierną agi :hahaha: Dziewczyny, serio ona jest porównywalna z syrenką :ehem::D

Nikt oprócz Ciebie nie miał odwagi jej wypróbować, więc możesz pisać co chcesz my i tak nie uwierzymy :-p :hahaha:

Cytat:

Napisane przez blaque (Wiadomość 7737242)
cypress ej, ej! Mój tato ma w garażu papier ścierny...:> Jutro spróbuję:lol:

Tylko koniecznie zdaj relację z użycia papieru :ehem: :D :lol:

Jak będzie OK to u teściów szlifierką przejadę sobie tu i ówdzie... :sol: :hahaha:

Paseczkowa 2008-05-31 19:23

Dot.: Rossman - część III
 
papier ścierny i szlifierka :hahaha:
a ja na prawdę chętnie bym przetestowała coś ostrzejszego niż Syrenka :ehem:

2016070150903 2008-05-31 19:29

Dot.: Rossman - część III
 
szlifierka. :cojest:

pani ćma 2008-05-31 19:30

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez 00aga00 (Wiadomość 7735798)
Właśnie tą moją rękawicą czuć jej dogłbne działanie, a Syrenką czuje jak setki szpileczek rysują mi skórę :eek::D Może się trochę zmiękcza pod wpływem używania i wody? Aha, i może to głupie pytanie, ale nie boicie się, że razem z naskórkiem zejdzie opalenizna? :o
Aha, i zgadzam się: wklepanie chłodzącego serum Eveline w taki upał - bezcenne :)

moja sie chyba nie zmiekcza, poki co, a mam 2 tygodnie :D
i co do opalenizny - ja jej jeszcze nie mam, wiec nie znam odpowiedzi ;)
i tez widze efekty :jupi: moze w tym roku pierwszy raz od kilku lat zaloze w lecie krociutkie spodenki :D

blaque - ja tez szukam porzadnych a niedrogich filtrow. jakbys cos znalazla to daj znac :)

2016070150903 2008-05-31 19:35

Dot.: Rossman - część III
 
eh, mój krem opalający do twarzy Dove czeka w domu. muszę się jakoś zmobilizować i zacząć używać. ale to pewnie dopiero po sesji. :cool: i muszę wybrać też coś do ciała. :ehem: i samoopalacze SunOzon kuszą, jeśli znajdę je w dobrej cenie to wezmę.

przyznam się :o, że od Syrenki mam przerwę, bo zapomniałam ją wziąć z domu. :o

cypressangel 2008-05-31 19:36

Dot.: Rossman - część III
 
Cytat:

Napisane przez Paseczkowa (Wiadomość 7737515)
papier ścierny i szlifierka :hahaha:

Cytat:

Napisane przez Umbra (Wiadomość 7737576)
szlifierka. :cojest:

Oczywiście szlifierka z nałożonym krążkiem papieru ściernego gruboziarnistego - żeby nie było, a co?! :cool: :cojest: ale najpierw poczekam na relację blaque :ehem:

gwiazdeczka179 2008-05-31 19:39

Dot.: Rossman - część III
 
dziś byłam w rossmanie .. i znowu 60 złotych nie moje. Ale na własne życzenie i bez jakiegokolwiek przymusu kupiłam :D
- żel pod prysznic Lirene fioletowy ( winogronko)
- zel pod prysznic Perfecta SPA z dodatkiej oliwek .. świetny zapach plus rewelacyjny kolorek
-krem dla mamy lirene do cery naczynkowej
-szampn fructis
oraz jakies drobnostki ... SYRENEK WOGóLE NIE BYłO.. ZOSTAłA PUSTA PóLECZKA PO NJICH :confused:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.