Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Upalna noc (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194666)

Equita 2007-06-20 22:09

Upalna noc
 
Nie wiem, czy juz byl taki watek.. w wyszukiwarce nie znalazlam...

Wizazanki macie jakies sposoby na przyjemny sen w tak upalna noc...? Na dworzu wciaz 25 stopni...

m.a.r.t.a 2007-06-20 22:15

Dot.: Upalna noc
 
Przed snem porządna chłodna kąpiel, okno otwarte, piżama skąpa lub jej brak (;)). Mnie omija upalna noc bo chodze spać około 3.00-4.00 ;)

lain 2007-06-20 22:19

Dot.: Upalna noc
 
hm ja jakos tych upalow nie odczuwam:rolleyes: zamiast koldry spie pod kocem w poszewce (taka pseudo-koldra - cieniutka:)), do tego cieniutka koszulka na ramiaczkach, otwarte okno i nie jest mi ani troche goraco.

Ivon.a 2007-06-20 22:19

Dot.: Upalna noc
 
Cytat:

Napisane przez m.a.r.t.a (Wiadomość 4605942)
Przed snem porządna chłodna kąpiel, okno otwarte, piżama skąpą lub jej brak (;)).Mnie omija upalna noc bo chodze spać około 3.00-4.00 ;)

Potwierdzam:ehem:, to samo chciałam napisać:ehem: Gorzej jest jak się śpi z TŻ:rolleyes:,mój zawsze na mnie wywala wielką nogę i muszę się z nią siłować, żeby się przewrócić, a to w połączeniu z wysoką temperarurą nie jest zbyt fajne, bo już nie mam na nic siły :lol:

TOMORROW 2007-06-20 22:22

Dot.: Upalna noc
 
a ja mam w pokoju po prostu zimno
budynek ma grubaśne mury, jest izolowany, a poza tym przed oknem rośnie ogromne drzewo, które nie przepuszcza słońca-pokoik mi się nie nagrzewa-to jedyne takie miejsce w moim domu, każdy kto przechodzi mówi" o jej, jak to fajnie, a u nas taka duchota"

m.a.r.t.a 2007-06-20 22:22

Dot.: Upalna noc
 
Cytat:

Napisane przez Ivon.a (Wiadomość 4605986)
Potwierdzam:ehem:, to samo chciałam napisać:ehem: Gorzej jest jak się śpi z TŻ:rolleyes:,mój zawsze na mnie wywala wielką nogę i muszę się z nią siłować, a to w połączeniu z temperarurą nie jest zbyt fajne :lol:

A ja z kolei nie lubie ciepłego oddechu na swoim ramieniu i szyi, mam wrażenie że jestem w gotującym się garnku :lol:

Equita 2007-06-20 22:23

Dot.: Upalna noc
 
Cytat:

Napisane przez m.a.r.t.a (Wiadomość 4606013)
A ja z kolei nie lubie ciepłego oddechu na swoim ramieniu i szyi, mam wrażenie że jestem w gotującym się garnku :lol:

moj TZ tez grzeje ... jak piekarnik, zima to moze praktyczne... ale latem... ;)

Ivon.a 2007-06-20 22:28

Dot.: Upalna noc
 
Cytat:

Napisane przez m.a.r.t.a (Wiadomość 4606013)
A ja z kolei nie lubie ciepłego oddechu na swoim ramieniu i szyi, mam wrażenie że jestem w gotującym się garnku :lol:

Też sie zgadzam :lol:, teraz patrzę na śpiącego tż i myślę czy by go nie zrzucić z łóżka :lol: A co mi będzie przeszkadzał;)


Ale faktycznie ja nie znam innych sposobów oprócz otwartego okna, lekkiej piżamki, no i szklanki mineralnej na stoliku ;)

Equita 2007-06-20 22:35

Dot.: Upalna noc
 
przypomnialo mi sie, ze jak bylam dzieckiem, to mama latem wieszala w pokoju wilgotne reczniki... cos w tym jest...

uff mam ochote zanurzyc sie w wannie pelnej lodow... smietankowych :)

truskaffka 2007-06-20 23:07

Dot.: Upalna noc
 
Cytat:

Napisane przez lain (Wiadomość 4605979)
hm ja jakos tych upalow nie odczuwam:rolleyes: zamiast koldry spie pod kocem w poszewce (taka pseudo-koldra - cieniutka:)), do tego cieniutka koszulka na ramiaczkach, otwarte okno i nie jest mi ani troche goraco.


robie dokladnie tak samo :ehem: :)

dziewczyna00 2007-06-21 09:54

Dot.: Upalna noc
 
A ja w takie naprawdę upalne noce, spryskuje zimną wodą ze spryskiwacza jakieś cienkie prześcieradełko i się nakrywam :) Ochłoda gwarantowana

Equita 2007-06-21 10:34

Dot.: Upalna noc
 
Cytat:

Napisane przez dziewczyna00 (Wiadomość 4607543)
A ja w takie naprawdę upalne noce, spryskuje zimną wodą ze spryskiwacza jakieś cienkie prześcieradełko i się nakrywam :) Ochłoda gwarantowana

brzmi interesujaco :) na pewno wyprobuje

kiniaczeq 2007-06-21 10:35

Dot.: Upalna noc
 
kąpać się przed snem w zimnej wodzie

taszkin 2007-06-21 11:20

Dot.: Upalna noc
 
-otwarte okno (ale z moskitierą albo czymś owadobójczym w kontakcie - już wolę upał i duchotę niż obąblone ciało rano:)),
-lekka piżamka,
-sama poszewka zamiast kołdry,
-wyłączony komputer na noc (włączony niesamowicie grzeje, zwłaszcza gdy pokój jest mały),
-zimna woda przy łóżku do popijania,
-wilgotny ręcznik powieszony gdzieś niedaleko (anty suche powietrze-co przy gorącu dodatkowo daje w kość),

Maniwa 2007-06-21 11:36

Dot.: Upalna noc
 
Ja na lato zawsze zastępuję grubą kołdrę, cienkim kocykiem w poszewce. Muszę mieć otwarte okna, ale nic mi i tak nie wlatuje, bo jest ciemno, a to wszytsko leci do światła. Mnóstwo wody przed snem, ale nigdy nie jest mi aż tak gorąco, by przykrywać się mokrym ręcznikiem, czy go gdzieś wieszać. Nad ranem będzie chłodniej ;)

edit: A śpię w SAMYCH majtkach i bardziej na kołdrze niż pod :ehem:

ghana 2007-06-21 12:09

Dot.: Upalna noc
 
mam otwarte okno, spie w samych majteczkach i topiku,nie mam koldry, jak cos przykryta jestem cienkim kocykiem.

izuu 2007-06-21 12:56

Dot.: Upalna noc
 
mi \oprócz \tego \co \pisalyście \wyżej \pomaga \nawilżacz \powietrza \(sorki \za \te \kreski \ale \właśnie \zalałam \sobie \klawiature \herbata:()

jukol 2007-06-21 13:27

Dot.: Upalna noc
 
mieszkamy na poddaszu i jest patelnia w mieszkaniu a na dole o tesciow chlodno ... sposobem jest brak pizamy :D woda przy lozku a w dzien zaslaniamy i zamykamy okna no i ... kuplilismy sobie duuuuzy wiatrak i jak nie idzie zasnac z goraca chlodzi on nas :) jak upaly sie powtorza i nie bedzie mozna zasanc tz kupi klimatryzator to jedyna chyba metoda :rolleyes:

Martusia B. 2007-06-21 13:31

Dot.: Upalna noc
 
Muszę na noc zamykać okna, bo mam pod nimi drzewo i robale lezą, więc mam włączony całą noc wiatrak :)

Equita 2007-06-21 13:38

Dot.: Upalna noc
 
mi przeszkadza kazdy dzwiek w nocy, wiec wentylator odpada... nawet okno wolalabym zamykac, bo niedaleko od nas jest ruchliwa ulica i ciezko zasnac (ale tylko mi, bo TZ spi jak zabity juz po minucie)...

podobno sa takie koldry na lato, z materialu ktory chlodzi... hmm to by bylo cos :)

annfas 2007-06-21 16:36

Dot.: Upalna noc
 
Balkon maksymalnie otwarty, do tego wiatrak chodzący cała noc i butelka wody obok łóżka. Jak sie jeszcze dorzuci do tego pościel z satyny to juz jest bajka:)

tripka 2007-06-21 16:40

Dot.: Upalna noc
 
cierpie na bezsenność w te upały :( w ogóle nie chce mi się spać,i nie umię zasnąć,mimo,że spię w cieniutkiej koszulce,przykryta tylko prześcieradłem.

*Ancia* 2007-06-21 16:56

Dot.: Upalna noc
 
Moj nauczyciel od fizyki polecil nam ostatnio otwieranie okien najszerzej jak sie da i ukladanie na parapetach mokrych, zimnych recznikow. :) Podobniez pomaga, osobiscie nie probowalam.


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.