Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Wizażowe Społeczności (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=85)
-   -   szczęśliwe singielki czyli MY :-) (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117299)

iuvenilis 2006-05-15 14:01

szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Za radą Biricchiny doszłam do wniosku, że nadeszła pora na zmiany :jupi:
Czas zapomnieć o przestarzałym wątku, pamiętniku o naszych smutkach, łezkach i w ogóle ~> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93219

i zacząć całkowicie nowy etap w Naszym życiu! Tu będzie chyba dobre miejsce, żeby pisać o naszych radościach z powodu bycia singlem :D i o zmianach, jakie zaszły w naszym życiu od czasu rozstania... oczywiście zmianach na lepsze :-)


bo w końcu
Cytat:

Napisane przez Biricchina
Życie się nie kończy, życie się dopiero zaczyna!!:D


jowisia 2006-05-15 15:21

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Yahhooo!!! :jupi: :jupi: :jupi: Niech zyje nowy watek i NOWE ZYCIE!!! :winko: :D

Dla mnie tez sie ono zaczelo na nowo!
:roza: :roza: :roza:

I moze teraz uda nam sie Kajke na nowo tu na wizaz sciagnac!!

SCISKAM WAS BARDZO MOCNO WSZYSTKIE MOJE KOCHANE DZIOBKI Z ROZSTANIOWEGO!:!!! :cmok: :cmok: :cmok:

Wiosna, nowy rodzila, nowy etap, nowe zycie, nowe MY!!

neysa 2006-05-15 15:30

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Kochane dziewczyny, ja też Was serdecznie pozdrawiam i sciskam mocno!:cmok: :-) :cmok: Fakt, rozstanie rozstaniem, ale teraz mamy nowe życie.:-) Czy będzie szczęśliwe zależy od nas.:ehem: Świetny pomysł na wątek Iuvi.:)

oreganka 2006-05-15 15:35

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Super pomysł dziewczyny
Podpisuję się!!!
Niech żyje wolność i szczęśliwe bycie singielkiem!!!

Duże buziaki, dziewczyny jesteście cudowne!!!

Biricchina 2006-05-15 15:36

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Jee jee jee:D To ja zacznę tak...
Dziś przyczepił się do mnie na ulicy Murzyn i coś do mnie gadał to powiedziałam mu tylko że jestem very busy i się odczepił:eek:
A potem przechodząc przez osiedlową uliczkę zatrzymał się samochód z przystojnym chłopakiem w środku a ja stałam na chodniku. Ja kiwam do niego głową żeby jechał, on śmieje się i pokazuje żebym szła. To się uśmiechnęłam i przeszłam tylko oczywiście ciapa ze mnie straszna, bo się potknęłam. łamaga ze mnie niesamowita:rolleyes: To w drzewo prawie wejdę, to się potknę ech...:D :-)

iuvenilis 2006-05-15 15:41

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez Biricchina
Jee jee jee:D To ja zacznę tak...
Dziś przyczepił się do mnie na ulicy Murzyn i coś do mnie gadał to powiedziałam mu tylko że jestem very busy i się odczepił:eek:
A potem przechodząc przez osiedlową uliczkę zatrzymał się samochód z przystojnym chłopakiem w środku a ja stałam na chodniku. Ja kiwam do niego głową żeby jechał, on śmieje się i pokazuje żebym szła. To się uśmiechnęłam i przeszłam tylko oczywiście ciapa ze mnie straszna, bo się potknęłam. łamaga ze mnie niesamowita:rolleyes: To w drzewo prawie wejdę, to się potknę ech...:D :-)

buahah aż się wesoło od razu zrobiło :p:
wiecie ale miło jest być singlem.. możemy szczerzyć się do wszystkich przystojniaków spotkanych na ulicy i nikt nie będzie nam mowić latem, że mam za głęboki dekold czy cuś... :D prawda??

oreganka 2006-05-15 15:41

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
A mi też dzisiaj od rana skowronki nad głową śpiewają :D :D :D

iuvenilis 2006-05-15 15:42

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez oreganka
A mi też dzisiaj od rana skowronki nad głową śpiewają :D :D :D

a mnie one budzą w nocy... i spać nie dają :-) ale za to moja otyła kotka aż się ożywiła.. naprawdę jej nie poznaję!! od kiedy ma tyle sadełka to nie sądziłam że potrafi tak szybko biegać i CO GORSZA tak wysoko skakać!!

oreganka 2006-05-15 15:43

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez iuvenilis
buahah aż się wesoło od razu zrobiło :p:
wiecie ale miło jest być singlem.. możemy szczerzyć się do wszystkich przystojniaków spotkanych na ulicy i nikt nie będzie nam mowić latem, że mam za głęboki dekold czy cuś... :D prawda??

dokładnie:D :D

iuvenilis 2006-05-15 15:45

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Oreganko i Bri! Mylicie mi się noooo bo macie podobne oczy :rotfl: w avatarkach oczywiście

iuvenilis 2006-05-15 15:49

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez Biricchina
Jee jee jee:D To ja zacznę tak...
Dziś przyczepił się do mnie na ulicy Murzyn i coś do mnie gadał to powiedziałam mu tylko że jestem very busy i się odczepił:eek:

a może usłyszał coś w stylu : "I have sweet pussy" :D
wybacz, głupawka mi odbija :p: :p:

Biricchina 2006-05-15 15:55

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez iuvenilis
a może usłyszał coś w stylu : "I have sweet pussy" :D
wybacz, głupawka mi odbija :p: :p:

Leżę i kwiczę!!:rotfl: :rotfl: :rotfl: Ahahaha!! :D
Kurcze muszę iść na siłownię a nie mogę się odrwać od kompa.
Sio Biri, sio na siłownie!:bacik:
To będzie fantastyczny wątek, wiem to.:cmok:

iuvenilis 2006-05-15 16:00

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez Biricchina
Leżę i kwiczę!!:rotfl: :rotfl: :rotfl: Ahahaha!! :D
Kurcze muszę iść na siłownię a nie mogę się odrwać od kompa.
Sio Biri, sio na siłownie!:bacik:
To będzie fantastyczny wątek, wiem to.:cmok:

też tak sądzę, że nieźle się zaczyna... obyś nie spotkała teraz żadnego Murzyna, a jak już uważaj na wymowę :D

Martulaaa 2006-05-15 17:41

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Witojcie Panocki:p:

No! Dobrze, że ktoś wpadł na taki fantastico pomysł (iuve:cmok:) z nowym tematem :ehem: Na pewno będzie miło:-)

Na początek wkleję zdjęcie najważniejszego mężczyzny w moim życiu:D yyy no dobra, mój Tatuś by się na mnie obraził (ale jego nie wkleję no way:p:)

http://img300.imageshack.us/my.php?image=dog4mv.jpg

Miłego wieczoru:-)

Sailor Moon 2006-05-15 17:47

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Hello :cmok: też tu zawitam, a co, singielką jestem, a szczęśliwa bywam :D
Cytat:

Napisane przez Martulaaa
Na początek wkleję zdjęcie najważniejszego mężczyzny w moim życiu:D yyy no dobra, mój Tatuś by się na mnie obraził (ale jego nie wkleję no way:p:)

http://img300.imageshack.us/my.php?image=dog4mv.jpg

Miłego wieczoru:-)

Nie ma szans żeby po poderwać, prawda? :( bo takich ideałów dzisiaj już się nie spotyka :cry: :p:

iuvenilis 2006-05-15 17:50

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez Martulaaa
Witojcie Panocki:p:

No! Dobrze, że ktoś wpadł na taki fantastico pomysł (iuve:cmok:) z nowym tematem :ehem: Na pewno będzie miło:-)

Na początek wkleję zdjęcie najważniejszego mężczyzny w moim życiu:D yyy no dobra, mój Tatuś by się na mnie obraził (ale jego nie wkleję no way:p:)

http://img300.imageshack.us/my.php?image=dog4mv.jpg

Miłego wieczoru:-)

jaaaaki śliczny piesio :slina: :slina: :slina: jaaaa ale ma fajne 'poduszeczki' na łapkach :slina: czy On Ci służy za poduszkę? :>

iuvenilis 2006-05-15 17:53

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez Sailor Moon
Hello :cmok: też tu zawitam, a co, singielką jestem, a szczęśliwa bywam :D

Nie ma szans żeby po poderwać, prawda? :( bo takich ideałów dzisiaj już się nie spotyka :cry: :p:

zawsze można przerzucić się na kobietki, nie?.....:D

Sailor Moon 2006-05-15 18:03

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez iuvenilis
zawsze można przerzucić się na kobietki, nie?.....:D

Wiesz, myślałam już o tym :D ale doszłam do wniosku że faceci jednak coś tam w sobie mają czego my nie mamy :-p Więc na razie wolę być singlem :D

evangeline 2006-05-15 18:10

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Ja czuję się świetnie :D

Rozstaliśmy się z moim facetem jakiś tydzień temu, nie wyobrażałam sobie kiedyś życia bez niego, a teraz nie odczuwam odrobiny żalu.

Pomyslicie, ze jestem jakaś nieczuła, ale to nie na tym rzecz polega. Tkwiąc w tym zwiazku bylam zaślepiona, wydawało mi się, ze "tak musi być", pomimo tego, że czasem było mi po prostu bardzo źle.

Kiedy ten związek (toksyczny!) się skończył zdałam sobie sprawę, ze teraz wreszcie czuję się szczęsliwa. Któs mnie wypuścił ze złotej klatki. Przestał kontrolowac i organizować mi zycie. Koniec.

Może to zabrzmi egoistycznie, ale zasługuję na coś lepszego. Wszystkie zasługujemy dziewczyny.


I przyjdzie czas, kiedy wspólnie poplotujemy tutaj, że jednak spotkałysmy wyjątkowych mężczyzn:)


Pozdrawiam Was serdecznie, trzymajcie się:*

iuvenilis 2006-05-15 18:35

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez evangeline
Ja czuję się świetnie :D

Rozstaliśmy się z moim facetem jakiś tydzień temu, nie wyobrażałam sobie kiedyś życia bez niego, a teraz nie odczuwam odrobiny żalu.

Pomyslicie, ze jestem jakaś nieczuła, ale to nie na tym rzecz polega. Tkwiąc w tym zwiazku bylam zaślepiona, wydawało mi się, ze "tak musi być", pomimo tego, że czasem było mi po prostu bardzo źle.

Kiedy ten związek (toksyczny!) się skończył zdałam sobie sprawę, ze teraz wreszcie czuję się szczęsliwa. Któs mnie wypuścił ze złotej klatki. Przestał kontrolowac i organizować mi zycie. Koniec.

Może to zabrzmi egoistycznie, ale zasługuję na coś lepszego. Wszystkie zasługujemy dziewczyny.


I przyjdzie czas, kiedy wspólnie poplotujemy tutaj, że jednak spotkałysmy wyjątkowych mężczyzn:)


Pozdrawiam Was serdecznie, trzymajcie się:*

oczywiście, że nikt nie chce być zamknięty w klatce, która na dodatek NIE JEST złota... i ja też bardzo się cieszę, że jestem wolna.... jak ptaszek :D
pozdrawiam :cmok:

jami 2006-05-15 18:36

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
pomyślałam, żeby też sie tu wpisać-czasem lepiej jest być singielkiem:)
pozdrawiam cieplutko :D

iuvenilis 2006-05-15 18:36

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez jami
pomyślałam, żeby też sie tu wpisać-czasem lepiej jest być singielkiem:)
pozdrawiam cieplutko :D

miło że jesteś :-) też pozdrawiam gorąco :-)

jami 2006-05-15 18:39

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
ale miło byc tak szybciutko przywitanym:D chyba częściej będe tu wpadać:)

iuvenilis 2006-05-15 18:43

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez jami
ale miło byc tak szybciutko przywitanym:D chyba częściej będe tu wpadać:)

wpadaj wpadaj, przyda nam się tu więcej uśmiechniętych buziek szczęśliwych singielek :p: :-)

Talia 2006-05-15 19:29

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Bycie singlem fajna sprawa :D Jestem z tego powodu bardzo zadowolona, bo nikt mnie nie ogranicza. Nie muszę już się tłumaczyć z tego co robiłam, gdzie, z kim, dlaczego. Mam więcej czasu dla siebie. Nikt mi niczego nie zabrania i juz nie muszę mieć wyrzutów sumienia jesli jakiś facet na ulicy mi się spodoba, buhahahha....

No tak...singlem fajnie być, ale nadal szukam tej drugiej połówki, bo bycie z kimś to również faaaaajna sprawa...:D

iuvenilis 2006-05-15 19:50

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez Talia
No tak...singlem fajnie być, ale nadal szukam tej drugiej połówki, bo bycie z kimś to również faaaaajna sprawa...:D

prawda fajnie być.. czasem tak, czasem nie, ale ogólnie to naprawdę faaaajnie być z kimś... ale na razie jednak wolę singlem być... w końcu zapowiadają się cudowne i gorrące wakacje :D

lavense 2006-05-15 19:59

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Ja też dołączam do grona singielek i wcale z tego powodu nie narzekam.:D Rozkoszuje się wolnością i mogę bez wyrzutów sumienia myśleć tylko o sobie. Mieć czas na swoje zainteresowania, pracę, studia, przemyślenia i co najważniejsze mam święty spokój. Może ze mnie trochę egoista jest, ale który facet nim nie jest. Większość z nich patrzy tylko na swoje dobro i swoją korzyść (nie mowie, że wszystcy of corse). Nie ma się czym przejmować, że jest się samemu. Skoro nie znalazło się odpowiedniego partnera, to nie ma sensu siedzieć w związku, który tylko odkazuje się destruktywny dla na samych. Dlatego dziewuszki nie przejmujcie się tym, że jesteście same. Życie w pojedynke ten moze być piękne :ehem:

martina@ 2006-05-15 20:01

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
przyłączam się :)
jako szczesliwa singielka

Sailor Moon 2006-05-15 20:06

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Sporo nas tu jest, a to dopiero pierwszy dzień istnienia wątku ;) A przeglądając rózne wątki na wizażu wydawalo mi się, że są tu same sparowane :rolleyes: Cieszę się, że nie jesteśmy wyjątkami :cmok:

iuvenilis 2006-05-15 20:09

Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)
 
Cytat:

Napisane przez lavense
Skoro nie znalazło się odpowiedniego partnera, to nie ma sensu siedzieć w związku, który tylko odkazuje się destruktywny dla na samych. Dlatego dziewuszki nie przejmujcie się tym, że jesteście same. Życie w pojedynke ten moze być piękne :ehem:

oj zgadzam się zgadzam! kobiety zawsze poświęcają się dla swoich facetów, zrywają kontakty ze znajomymi, poświęcają calutki swój czas dla nich, a często oni i tak tego nie doceniają. Zatem, skoro jesteśmy już wolne, to odrobinka egoizmu nam nie zaszkodzi, prawda? No, może więcej niż odrobinka :p:

martina@ witaj, jak miło że przyłącza się do nas kolejna szczęśliwa singielka!! :cmok:

żeby tylko nie utworzyło się tu kółko zagorzałych feministek :cool: ;) hihi


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.