Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Seks (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=72)
-   -   sex z murzynem i nie tylko ??? (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=167304)

jotek 2007-01-11 21:29

sex z murzynem i nie tylko ???
 
Takie pytanie , kochała się któraś z koleżanek z ciemnoskórym mężczyzną?
Jeśli tak to ile jest w tym prawdy ,że mogą oni więcej , dłużej i mają bardzo,bardzo dużego:confused:Ciekawe ile w tej potocznej opinii jest prawdy???
A może lepiej zmienić to pytanie o sex z Azjatą , Japończykiem , Eskimosem czy równie kimś dla nas egzotycznym
:-)

Taverney 2007-01-11 21:33

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
hmmm...
dlaczego trąci mi to delikatnym rasowym seksizmem...
orginalny murzyn, kurcze jak to brzmi...

każdy człowiek jest orginalny

SzpiegZKrainyDeszczowców 2007-01-11 21:41

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
A mi troche czyms w rodzaju rasizmu trąci...

SiSleyS 2007-01-11 21:43

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
taaaaaaaaak... z eskimosem i pocahontas!!!

:lol:

jotek 2007-01-11 21:45

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez Taverney (Wiadomość 3436629)
hmmm...
dlaczego trąci mi to delikatnym rasowym seksizmem...
orginalny murzyn, kurcze jak to brzmi...

każdy człowiek jest orginalny

he he...tak mi się napisało,przepraszam jeśli kogoś mogłem urazić:-)
Osobiście bardzo lubię ludzi innych ras:-)
Tak na marginesie osoby czarnoskórej i seksizmu to raczej "biali" mają kompleksy;)

SzpiegZKrainyDeszczowców 2007-01-11 21:50

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Jotek, wez moze sobie to wygugluj co? Naprawde, wyguglować mozna wszystko, lacznie z informacjami na temat penisow osob o innym kolorze skory...
To serio jest niesmaczne...

SiSleyS 2007-01-11 21:51

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Raczej nie.... Moim zdaniem to 'czarnoskórzy' mają kompleksy.

Cytat:

Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców (Wiadomość 3436785)
Jotek, wez moze sobie to wygugluj co? Naprawde, wyguglować mozna wszystko, lacznie z informacjami na temat penisow osob o innym kolorze skory...
To serio jest niesmaczne...

O właśnie!!! Dobra rada :)

Pomadka 2007-01-11 22:02

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Jotek, co to za wątek? Sądzisz, że jeśli nawet któraś z nas spała z Murzynem [może ładniej by brzmiało z ciemnoskórym. Nie uważasz?] to napiszę o tym? :> Chyba sobie żarty stroisz... ;)

aga378 2007-01-11 22:18

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
A dlaczegao jeśli któraś z nas spała z "murzynen", ma nie napisać o tym, bo co, wstyd? "Murzym "= gorszy? Pomadko, chyba Ty zasugeowałaś, że wstydem jest się do tego przyznać, dlaczego? A co do pytania w wątku, powiem tylko tyle, nie mam doswiadczeń i porównania

Pomadka 2007-01-11 22:27

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez aga378 (Wiadomość 3436975)
A dlaczegao jeśli któraś z nas spała z "murzynen", ma nie napisać o tym, bo co, wstyd? "Murzym "= gorszy? Pomadko, chyba Ty zasugeowałaś, że wstydem jest się do tego przyznać, dlaczego? A co do pytania w wątku, powiem tylko tyle, nie mam doswiadczeń i porównania

Wstyd? Jakas nadinterpretacja.

Zatem zapraszam do zwierzeń. :) Ja niestety nie mogę się pochwalić. :rolleyes:

SzpiegZKrainyDeszczowców 2007-01-11 22:31

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez aga378 (Wiadomość 3436975)
A dlaczegao jeśli któraś z nas spała z "murzynen", ma nie napisać o tym, bo co, wstyd? "Murzym "= gorszy? Pomadko, chyba Ty zasugeowałaś, że wstydem jest się do tego przyznać, dlaczego? A co do pytania w wątku, powiem tylko tyle, nie mam doswiadczeń i porównania

Nie po prostu wszelkie watki jotka wydaja sie wiekszosci osob niesmaczne.
Poza tym on sie nie pyta tylko o to czy ktoras z nas uprawiala z osoba o odmiennym kolorze skory seks, tylko rowniez m.in. od dlugosc przyrodzenia.

Nie wiem czemu, wszelkie jego watki sprawiaja ze tresc pokarmowa w moim zoladku nagle zaczyna bulgotac...

aga378 2007-01-11 22:32

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
nieraz mam skłonności do nadinterpretacji, sory :-)

traci 2007-01-11 23:26

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Murzyn to slowo obrazliwe mowi sie poprostu czarny.

midori 2007-01-11 23:46

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Murzyn obraźliwym słowem? Zawsze wydawało mi się, że określenie "czarny" jest bardziej obraźliwe, ale może mam cos na opak.
Tak poza tym to kilka(naście) dziewczyn zapewne miało ostatnio podobne do autora wątku dylematy i spróbowało przekonać się o tym organoleptycznie - jak się sprawa skończyła, wiemy z mediów...

traci 2007-01-11 23:52

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Nie czarny nie jest obrazliwym slowem.Po ang black a murzyn to negro.W Anglii za negro mozna pojsc do sadu.

carolinascotties 2007-01-11 23:52

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez jotek (Wiadomość 3436576)
Takie pytanie , kochała się któraś z koleżanek z prawdziwym ,oryginalnym , bardzo czarnym murzynem?
Jeśli tak to ile jest w tym prawdy ,że może taki więcej , dłużej i ma bardzo dużego:confused:Ciekawe ile w tej potocznej opinii jest prawdy???
A może lepiej zmienić to pytanie o sex z Azjatą , Japończykiem , Eskimosem czy równie kimś dla nas egzotycznym
:-)

Seks z przedstawicielem danej rasy nie daje pojęcia na temat pewnych wymiarów wszystkich jej osobników ...
Aby się przekonać, a co za tym idzie - aby móc formułować definicje nalezy rozpocząć długie i żmudne badania- tak, jak w każdej innej dziedzinie.

midori 2007-01-11 23:59

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez traci (Wiadomość 3437355)
Nie czarny nie jest obrazliwym slowem.Po ang black a murzyn to negro.W Anglii za negro mozna pojsc do sadu.

Wiem, co to znaczy po angielsku, chodziło mi o polskie określenia. :-) Wydaje mi się, że u nas słowo "czarny" ma większe nacechowanie negatywne.
A inną sprawą jest to, co mówi Carolina, na podstawie cechy jednego osobnika, z którym się uprawiało seks, nawet najczarniejszego pod słońcem, nie można wnioskować o artybutach całej czarnoskórej populacji; generalnie cały wątek to jeden wielki absurd. ;)

bess 2007-01-12 00:00

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez jotek (Wiadomość 3436576)
Takie pytanie , kochała się któraś z koleżanek z prawdziwym ,oryginalnym , bardzo czarnym murzynem?
Jeśli tak to ile jest w tym prawdy ,że może taki więcej , dłużej i ma bardzo dużego:confused:Ciekawe ile w tej potocznej opinii jest prawdy???
A może lepiej zmienić to pytanie o sex z Azjatą , Japończykiem , Eskimosem czy równie kimś dla nas egzotycznym:-)

ale głupi temat .Czemu mnie to nie dziwi??:rolleyes:
Nie ma w tym prawdy.Wyobraz sobie ze czarni to tacy sami ludzie jak inni:rolleyes:

carolinascotties 2007-01-12 00:03

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Bess- no coś Ty - a ja słyszałam, że długonosi mężczyźni mają się czym pochwalić :D w takim razie onie nie są normalni ;):D



chyba musze odpocząć od wizażu

midori 2007-01-12 00:05

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Ja słyszałam o dużych stopach. Może by tak zrobić porządne badanie nt. wpływu długości stóp na długość przyrodzenia? :rolleyes: Obalmy wszystkie przesądy! :D

bess 2007-01-12 00:05

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
a ja slyszalam cos o kobietach z duzymi stopami :cojest:
O mezczyznach z duzymi dłońmi .Ciekawe co ma Jotek malego...chyba wiem :lol:

carolinascotties 2007-01-12 00:12

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
:roll::rotfl: o rany - Bess - jesteś lekiem na całe zło dzisiejszego dnia!
* turla się po podłodze

jaszmurka 2007-01-12 00:15

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez carolinascotties (Wiadomość 3437376)
Bess- no coś Ty - a ja słyszałam, że długonosi mężczyźni mają się czym pochwalić :D w takim razie onie nie są normalni ;):D



chyba musze odpocząć od wizażu

To ja może tak żartem polecę :sol:
Pewien khem khem prezenter muzycznej stacji (:lol:) zwierzył się kiedyś... :o

"jaki nos taki kutos" :cojest:

ja chyba też potrzebuję urlopu :cojest: :o

A mi się najbardziej z pierwszego posta spodobało określenie: "bardzo czarnym murzynem" :hahaha:
sikam :hahaha:

carolinascotties 2007-01-12 00:17

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
no nieee- hahahaha - zwariuję tu z Wami :rotfl: :crazy:

bess 2007-01-12 00:24

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez jaszmurka (Wiadomość 3437397)
To ja może tak żartem polecę :sol:
Pewien khem khem prezenter muzycznej stacji (:lol:) zwierzył się kiedyś... :o

"jaki nos taki kutos" :cojest:

ja chyba też potrzebuję urlopu :cojest: :o

A mi się najbardziej z pierwszego posta spodobało określenie: "bardzo czarnym murzynem" :hahaha:
sikam :hahaha:

mniemam ,ze Jotek uzaleznia dlugosc od odcienia.
A jak sprawa nosa wyglada u kobiet?????????????? :cool:
Tak w ogole to mialo byc zabawne i takie luzackie"oryginalny murzyn ,bardzo czarny",bo przeciez Jotek to taki luzak hłe hłe :rolleyes:

jaszmurka 2007-01-12 00:28

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez bess (Wiadomość 3437418)
mniemam ,ze Jotek uzaleznia dlugosc od odcienia.
A jak sprawa nosa wyglada u kobiet?????????????? :cool:

Może chodzi o to, że jak jest ciemno to takiego mocno ciemnego murzyna nie widać i można go pomylić - jego całą posturę tylko z z samym penisem :cojest: :o

a u kobiet? Im dłuższe rzęsy tym większe wargi sromowe :rolleyes: :cojest:

chyba powinnam już iść spać :o :cojest:

yedanna 2007-01-12 00:29

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez jaszmurka (Wiadomość 3437397)
To ja może tak żartem polecę :sol:
Pewien khem khem prezenter muzycznej stacji (:lol:) zwierzył się kiedyś... :o

"jaki nos taki kutos" :cojest:

ja chyba też potrzebuję urlopu :cojest: :o

A mi się najbardziej z pierwszego posta spodobało określenie: "bardzo czarnym murzynem" :hahaha:
sikam :hahaha:

Serio Jasz, Ty potrzebujesz urlopu, możemy gdzieś skoczyć razem, np. do Afryki :lol: bo ja bym chciała odróżniać bardzo czarnych od mniej czarnych i bardzo mało czarnych :rotfl: Tak myślę bo kupiłam dziś dość ciemny puder ;) czy ja jestem biała, bardzo biała czy mało biała... :rolleyes: :D :hahaha:
Cytat:

Napisane przez bess (Wiadomość 3437418)
mniemam ,ze Jotek uzaleznia dlugosc od odcienia.
A jak sprawa nosa wyglada u kobiet?????????????? :cool:
Tak w ogole to mialo byc zabawne i takie luzackie"oryginalny murzyn ,bardzo czarny",bo przeciez Jotek to taki luzak hłe hłe :rolleyes:

Bess a na co ten nos ma wpływać? Bo aż boję się myśleć, że o wyobrażaniu sobie nie wspomnę :lol:

Edit: Jasz, czytasz w moich myślach. Słusznie pomyślałam, że nie należy sobie tego wyobrażać :lol:

Cytat:

Napisane przez jaszmurka
a u kobiet? Im dłuższe rzęsy tym większe wargi sromowe

Boję się - ja mam podkręcone.. rzęsy :hahaha:

carolinascotties 2007-01-12 00:31

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
haha - Jaszmurko - już rozumiem!!! masz rację - uprawiasz sex z całym ciałem - przy zgaszonym świetle - a potem tworzysz legendy o wielkości...i/a odcieniach oczywiście...

katastrofa

jaszmurka 2007-01-12 00:33

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez yedanna (Wiadomość 3437428)
Serio Jasz, Ty potrzebujesz urlopu, możemy gdzieś skoczyć razem, np. do Afryki :lol: bo ja bym chciała odróżniać bardzo czarnych od mniej czarnych i bardzo mało czarnych :rotfl: Tak myślę bo kupiłam dziś dość ciemny puder ;) czy ja jestem biała, bardzo biała czy mało biała... :rolleyes: :D :hahaha:

Bess a na co ten nos ma wpływać? Bo aż boję się myśleć, że o wyobrażaniu sobie nie wspomnę :lol:

Edit: Jasz, czytasz w moich myślach. Słusznie pomyślałam, że nie należy sobie tego wyobrażać :lol:


:hahaha:
Yedanna miej litość nad starą Jaszmurką :hahaha: :pliz:
:hahaha:
A myślałam, że Ty piszesz o takim ciemnym tym nooo eeee yyy jak to się mój wibra wibra :hahaha:
Czy te czarne wibratory są większe od tych białych? ale takich mocno białych? :hahaha: :rotfl:

To jedziemy do Afryki :hahaha: tylko stringi sobie nowe muszę sprawić :hahaha:

jaszmurka 2007-01-12 00:35

Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???
 
Cytat:

Napisane przez yedanna (Wiadomość 3437428)

Boję się - ja mam podkręcone.. rzęsy :hahaha:

:hahaha: sikaaaaaaaaaaam
:hahaha:
Ja też :sol: Chyba muszę się sobie uważniej przyjrzeć :cojest: ;)

Cytat:

Napisane przez carolinascotties (Wiadomość 3437432)
haha - Jaszmurko - już rozumiem!!! masz rację - uprawiasz sex z całym ciałem - przy zgaszonym świetle - a potem tworzysz legendy o wielkości...i/a odcieniach oczywiście...

katastrofa

o jacieee- jak fajnie, że mnie ktoś zrozumiał :cojest: :D :cmok:

Chyba muszę iść spać :hahaha:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.