Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18 (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=674772)

martynusia222 2013-02-06 21:45

Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Poprzedni wątek przekroczył magiczną liczbę 5000 postów;)

Kontynuacja 17 części:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=661175&page=169


Lavi92 2013-02-06 21:49

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
To w ramach przywitania mam pytanie! Wiem, że jest mnóstwo wątków na ten temat ale zapytam tu:
Co powinno się jeść przed treningiem na redukcje a co po?

bajeczka000 2013-02-06 21:52

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Przypomnę się, może ktoś miał podobną sytuację

Cytat:

Napisane przez bajeczka000 (Wiadomość 39081695)
Dziewczyny może mi doradzicie co zrobić bo już zgłupiałam. Zamówiłam na allegro spodnie, okazało się w domu, że w pasie mają 10 cm więcej niż jest to podane na aukcji. Napisałam do sprzedającego i dostałam odpowiedź żebym przysłała jako reklamację na ich koszt. Napisałam jeszcze jednego maila, że o ile dobrze zrozumiałam to ma być wysyłka za pobraniem ale jeśli nie to niech dadzą znać. Nie miałam całego dnia więc po godzinie oczekiwania (a na wcześniejsze maile odpisywali w ciągu 5-10minut) uznałam, że wszystko się zgadza i poszłam z tą paką na pocztę i wysłałam. Wieczorem okazuje się, że przysłali mi maila, że życzą sobie polecony prio i oni zwracają kasę a za pobraniem nie przyjmują.. :mad: Wściekłam się bo na wysyłkę wydałam ponad 15 zł i nie wiem co w tej sytuacji mogę..


Charmain 2013-02-06 21:56

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Z poprzedniego wątku ;)
Cytat:

Napisane przez olasia99 (Wiadomość 39086676)
Chciałabym oglądać jakiś serial po angielsku, ale chodzi mi o brytyjskie produkcje. Oglądam Plotkarę i Pretty Little Liars, z brytyjskich znam Skinsów (i chyba the Misfits, ale zaprzestałam na drugim sezonie). Możecie mi polecić coś ciekawego tego typu? Jak widzicie, coś typowo skierowane dla młodych ludzi, bohaterowie licealni/studenci, żadnych średniowieczy, fantasy, horrorów nie lubię. Kryminały też, tzn. jakiś wątek kryminalny może być (jak w PLL? o ile można to tak nazwać), ale oprócz tego inne. Chyba że coś do chirurgów podobne... Ale chodzi mi głównie o szlifowanie angielskiego brytyjskiego. Amerykanina bez problemu zrozumiem, ale z Brytyjczykiem to czasem... :pala:
Będę oglądać z napisami pewnie, wtedy mam poziom nie niższy niż B2, powiedziałabym, że C1 może. Ze słuchaniem gorzej, takie B1 raczej.

Moja rodzinka, szczególnie początkowe sezony.

martynusia222 2013-02-06 22:00

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
To ja mam pytanie :D W sumie to dlaczego jak wątek przekroczy 5000 postów zakłada się nowy? Jest nawet wątek z tym zapytaniem na podforum technicznym, ale odpowiedzi w nim nie ma ;)

lucciola 2013-02-06 22:05

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Obecna :jupi:
Myślę nad pytaniem :D

kleineKrokodil 2013-02-06 22:31

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez martynusia222 (Wiadomość 39087534)
To ja mam pytanie :D W sumie to dlaczego jak wątek przekroczy 5000 postów zakłada się nowy? Jest nawet wątek z tym zapytaniem na podforum technicznym, ale odpowiedzi w nim nie ma ;)

Też się nad tym zastanawiałam :confused:

kaja2301 2013-02-06 22:41

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez martynusia222 (Wiadomość 39087534)
To ja mam pytanie :D W sumie to dlaczego jak wątek przekroczy 5000 postów zakłada się nowy? Jest nawet wątek z tym zapytaniem na podforum technicznym, ale odpowiedzi w nim nie ma ;)

podpisuje sie pod tym pytaniem ;p

primavera 2013-02-06 22:50

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez martynusia222 (Wiadomość 39087534)
To ja mam pytanie :D W sumie to dlaczego jak wątek przekroczy 5000 postów zakłada się nowy? Jest nawet wątek z tym zapytaniem na podforum technicznym, ale odpowiedzi w nim nie ma ;)

chyba dlatego, ze taki wieeelki wątek ddługo się ładuje, a taki okrojony do 5000 szybciej -aby nie przeciążać

cholernarejestracja 2013-02-06 22:51

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Bo wizażowa wyszukiwarka chromoli się przy wątkach powyżej 5000 postów ;)

semantique 2013-02-06 22:54

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Może taki przydługi wątek zaczyna się w jakiś sposób psuć ;)

Jeśli chodzi o brytyjskie seriale, klasykiem jest Doctor Who, ale to raczej science-fiction. Zawsze można się wciągnąć w EastEnders albo nawet lepiej w Coronation Street ;)

kleineKrokodil 2013-02-06 23:03

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Działa wam ta strona: http://www.kinolive.pl/ ?

lucciola 2013-02-06 23:10

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Czy jest jakaś strona, na której według kodu mogę sprawdzić datę produkcji kosmetyku?

kleineKrokodil 2013-02-06 23:19

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez lucciola (Wiadomość 39088571)
Czy jest jakaś strona, na której według kodu mogę sprawdzić datę produkcji kosmetyku?

Może tu http://checkcosmetic.net/

Kadin_ 2013-02-07 06:44

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez Lavi92 (Wiadomość 39087225)
To w ramach przywitania mam pytanie! Wiem, że jest mnóstwo wątków na ten temat ale zapytam tu:
Co powinno się jeść przed treningiem na redukcje a co po?

Po - nabiał.

Suivi 2013-02-07 06:56

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez Kadin_ (Wiadomość 39089459)
Po - nabiał.

Nie nabiał, a białko łatwo przyswajalne czyli mięsko, jajka itp. Do tego obowiązkowo węglowodany złożone + warzywa.
Przed można zjeść posiłek tylko białkowy albo podobny jak po.

visionAM 2013-02-07 07:04

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez Suivi (Wiadomość 39089518)
Nie nabiał, a białko łatwo przyswajalne czyli mięsko, jajka itp. Do tego obowiązkowo węglowodany złożone + warzywa.
Przed można zjeść posiłek tylko białkowy albo podobny jak po.

A nie powinno się przed zjeść właśnie posiłek z węglowodanami złożonymi aby mieć siłę do ćwiczeń? :confused: A po treningu białko łatwo przyswajalne i dodatkowo ewentualnie warzywa, ale już bez żadnych węgli? Ja tak zazwyczaj robię.

Suivi 2013-02-07 07:14

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez visionAM (Wiadomość 39089570)
A nie powinno się przed zjeść właśnie posiłek z węglowodanami złożonymi aby mieć siłę do ćwiczeń? :confused: A po treningu białko łatwo przyswajalne i dodatkowo ewentualnie warzywa, ale już bez żadnych węgli? Ja tak zazwyczaj robię.

Można zjeść również węglowodany złożone przed treningiem, ale muszą mieć niski IG, żeby energia uwalniała się dłużej. Po treningu koniecznie węglowodany złożone, żeby uzupełnić spalony glikogen w mięśniach.

visionAM 2013-02-07 07:19

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
A ja słyszałam, że jeśli po treningu decydujemy się na węglowodany to najlepiej na proste - w niewielkiej ilości oczywiście.

Suivi 2013-02-07 07:26

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez visionAM (Wiadomość 39089669)
A ja słyszałam, że jeśli po treningu decydujemy się na węglowodany to najlepiej na proste - w niewielkiej ilości oczywiście.

Polecane jest, aby zjeść OD RAZU po treningu, np. banana, żeby podnieść glukozę we krwi. Ja tego nie stosuje. Pisałam cały czas o posiłku, który je się 30-40 minut po treningu. :-)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349142 Wątek z posiłkami, które dziewczyny jedzą po treningu.

Dotka90 2013-02-07 10:12

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
W jakim sklepie kupię paczkę z kilkoma parami skarpetek, tylko nie za 10zł/parę? :)
Ew. gdzie kupię w miarę tanio fajne skarpetki (tzn. nie sztuczne)? Koniecznie stópki! :D

Angel_00 2013-02-07 10:17

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez Dotka90 (Wiadomość 39092675)
W jakim sklepie kupię paczkę z kilkoma parami skarpetek, tylko nie za 10zł/parę? :)
Ew. gdzie kupię w miarę tanio fajne skarpetki (tzn. nie sztuczne)? Koniecznie stópki! :D

mój mąż kupuje wielopaki w Tesco i w ogóle nie pocą mu się stopy. Nie wiem jak z damskimi, ale pewnie też byś coś znalazła :)

new_me 2013-02-07 10:22

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
jak zrobic takie placuszki owsiane ktore pokazuja dziweczyny w tym watku o posilkach okolotreninkowych? chodzi mi o te na slono

Angel_00 2013-02-07 10:37

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
to ja mam pytanie :D muszę używać szamponu który strasznie śmierdzi :( no i włosy też mi nie pachną... co robić ? jak zneutralizować ten przykry zapach ? :(

kleineKrokodil 2013-02-07 10:46

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez Angel_00 (Wiadomość 39092799)
mój mąż kupuje wielopaki w Tesco i w ogóle nie pocą mu się stopy. Nie wiem jak z damskimi, ale pewnie też byś coś znalazła :)

Też kupuję w Tesco, polecam!

201705250955 2013-02-07 11:03

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez Dotka90 (Wiadomość 39092675)
W jakim sklepie kupię paczkę z kilkoma parami skarpetek, tylko nie za 10zł/parę? :)
Ew. gdzie kupię w miarę tanio fajne skarpetki (tzn. nie sztuczne)? Koniecznie stópki! :D

Sprawdź też w C&A, na pewno nie są bardzo drogie, pewnie coś w granicach 5 zł/para - nie jestem jednak pewna, czy będą stopki mieli teraz ;)

Jakie drogerie polecacie w UK oprócz Superdrug i oczywiście Boots'a? Chciałam sobie kupić dwie rzeczy: 3 kroki Clinique i J'adore Diora (100 ml). Ceny na Bootsie bodajże (tam chyba znalazłam i to, i to) jednak nie powalają - sprawdzę też na bezcłowym, ale dopiero jak będę wracać. Jak mam oszczędzić 10 zł to się nie opłaca, już w Berlinie widziałam kilkadziesiąt złotych tańszy J'adore :cool: Znacie jeszcze jakieś ciekawe/tanie marki w Bootsie czy Superdrugu? Wpadłam na razie tylko na trop No7, ale jakoś szału na mnie nie robią po analziie strony Bootsa.
Co jeszcze warto tam kupić?

lucciola 2013-02-07 11:24

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez kleineKrokodil (Wiadomość 39088622)

Dziękuję.

TheKey 2013-02-07 11:52

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Jak to jest z wyprzedażami - są te wielkie wyprzedaże zimowe, a później jakie następne? Wiosna, lato? W jakim miesiącu konkretnie?

Dotka90 2013-02-07 11:52

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Do Tesco mi nie po drodze, ale może przy okazji zajrzę :D

Kadin_ 2013-02-07 12:01

Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18
 
Cytat:

Napisane przez Suivi (Wiadomość 39089518)
Nie nabiał, a białko łatwo przyswajalne czyli mięsko, jajka itp. Do tego obowiązkowo węglowodany złożone + warzywa.
Przed można zjeść posiłek tylko białkowy albo podobny jak po.

A mi zawsze instruktorka mówiła, żeby serek wiejski zjeść po fitnesie ;)
Cytat:

Napisane przez Dotka90 (Wiadomość 39092675)
W jakim sklepie kupię paczkę z kilkoma parami skarpetek, tylko nie za 10zł/parę? :)
Ew. gdzie kupię w miarę tanio fajne skarpetki (tzn. nie sztuczne)? Koniecznie stópki! :D

Ja ostatnio w Cubusie kupiłam. Fajnie się nosi :ehem:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.