Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Konkursy na wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Aktualny: Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo! (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1163626)

aniolek-tasmanski 2017-07-19 10:43

Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!
 
Kochane Wizażanki! :-)


Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam Klub Recenzentki -
https://wizaz.pl/kosmetyki/klub-recenzentki!

W jednym miejscu znajdziecie wszystkie trwające na Wizażu testowania, gdzie szybko i łatwo możecie dołączyć do zabawy, by zyskać możliwość testowania kosmetyków za darmo (w tym nowości kosmetycznych!).


Zasady wybierania testerek znajdziecie tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post86490929


Klub Recenzentki Wizaz.pl ma swoją grupę na Facebooku!

https://www.facebook.com/groups/klubrecenzentki


:jap:

Platynka88 2017-07-19 12:35

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Do kiedy należy wypełnić ankietę dotyczącą szamponu i maski Garnier? bo nigdzie nie mogę odszukać daty

marza12341 2017-07-19 16:23

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
O ile pamiętam to do 17.07

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Super, że powstało takie coś

Platynka88 2017-07-19 17:37

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
oj chyba nie bo mi link dopiero 17 wysłali więc myślę, że troszkę dłużej

aniolek-tasmanski 2017-07-20 09:08

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez Platynka88 (Wiadomość 75616801)
oj chyba nie bo mi link dopiero 17 wysłali więc myślę, że troszkę dłużej

Zobacz w regulaminie testu, jest pod wynikami na stronie testu:
https://wizaz.pl/akcje/loreal/garnier-fructis/

:roza:

Rosebrd 2017-07-20 14:36

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Jak można dołączyć do Klubu? Na podanej stronie internetowej jedynym aktywnym przyciskiem jest ten o dołączeniu do akcji testowania perfum. Według regulaminu powinnam wypełnić także ankietę dołączenia do klubu, ale nie mogę nigdzie jej znaleźć...

Nicoleta 2017-07-20 22:48

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
5 lat jestem na Wizażu i dopiero dostałam pierwsze zaproszenie do testu. W konkursie jeszcze żadnym mi się nie udało. Do klubu recenzentki oczywiście dołączyłam. Mam nadzieje że zła passa się skończyła:-) fajnie że organizujecie testy i konkursy. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

xmdln 2017-07-21 13:03

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Super pomysł. :oklaski:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

aniolek-tasmanski 2017-07-24 08:51

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez Rosebrd (Wiadomość 75641136)
Jak można dołączyć do Klubu? Na podanej stronie internetowej jedynym aktywnym przyciskiem jest ten o dołączeniu do akcji testowania perfum. Według regulaminu powinnam wypełnić także ankietę dołączenia do klubu, ale nie mogę nigdzie jej znaleźć...

Musisz wejść na stronę KR -
https://wizaz.pl/kosmetyki/klub-recenzentki
i kliknąć w wielki przycisk DOŁĄCZAM DO KLUBU RECENZENTKI

:ehem:

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:

Napisane przez Nicoleta (Wiadomość 75653156)
5 lat jestem na Wizażu i dopiero dostałam pierwsze zaproszenie do testu. W konkursie jeszcze żadnym mi się nie udało. Do klubu recenzentki oczywiście dołączyłam. Mam nadzieje że zła passa się skończyła:-) fajnie że organizujecie testy i konkursy. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękujemy i trzymamy :kciuki: aby Ci się udało !

:cmok:

Rosebrd 2017-07-24 13:16

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez aniolek-tasmanski (Wiadomość 75721731)
Musisz wejść na stronę KR -
https://wizaz.pl/kosmetyki/klub-recenzentki
i kliknąć w wielki przycisk DOŁĄCZAM DO KLUBU RECENZENTKI

:ehem:

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------



Dziękujemy i trzymamy :kciuki: aby Ci się udało !

:cmok:

W tym problem, że nie mam tego napisu :) gdyby był to raczej bym go zauważyła ;)

gonkam 2017-07-25 19:41

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
1 załącznik(i/ów)
Cytat:

Napisane przez Rosebrd (Wiadomość 75730896)
W tym problem, że nie mam tego napisu :) gdyby był to raczej bym go zauważyła ;)

No i ja też nie widzę :p:
Mam tylko tak

Nicoleta 2017-07-26 09:51

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Jak zwiększyć swoja szansę aby dostawać zaproszenia do testów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

mxxx1 2017-07-26 12:25

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Ja od lat tu jestem i testuje od czasu do czasu.Czy tez mam tam wchodzic czy to niepotrzebne jest?:prosi:

AgatkaRr 2017-07-26 12:43

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez Rosebrd (Wiadomość 75730896)
W tym problem, że nie mam tego napisu :) gdyby był to raczej bym go zauważyła ;)


U mnie tak samo

merryem 2017-07-26 13:09

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Jaki jest sens tego Klubu jak nawet konkursy i testy nie są tam aktualizowane na bieżąco ? :confused:
Doszło już kilka nowych rozdań, a tam nadal perfumy Noami Campbell .

aniolek-tasmanski 2017-07-27 09:16

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez Rosebrd (Wiadomość 75730896)
W tym problem, że nie mam tego napisu :) gdyby był to raczej bym go zauważyła ;)

Cytat:

Napisane przez gonkam (Wiadomość 75771801)
No i ja też nie widzę :p:
Mam tylko tak

Przycisk jest widoczny tylko przed zgłoszeniem, jeśli się już zgłosiłaś przycisku już nie zobaczysz :ehem:



:roza:

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:

Napisane przez Nicoleta (Wiadomość 75784316)
Jak zwiększyć swoja szansę aby dostawać zaproszenia do testów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Brać aktywny udział w dyskusjach na Forum ;) oraz w KWC poprzez dziele się z innymi opiniami na temat kosmetyków które używałaś :ehem:
Zgłaszaj się do testów :kciuki:

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:

Napisane przez merryem (Wiadomość 75791626)
Jaki jest sens tego Klubu jak nawet konkursy i testy nie są tam aktualizowane na bieżąco ? :confused:
Doszło już kilka nowych rozdań, a tam nadal perfumy Noami Campbell .

To jest nowość na wizaz.pl - daj nam szansę, na pewno się to zmieni :ehem:

Rosebrd 2017-07-27 09:41

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez aniolek-tasmanski (Wiadomość 75813561)
Przycisk jest widoczny tylko przed zgłoszeniem, jeśli się już zgłosiłaś przycisku już nie zobaczysz :ehem:



:roza:

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------




Brać aktywny udział w dyskusjach na Forum ;) oraz w KWC poprzez dziele się z innymi opiniami na temat kosmetyków które używałaś :ehem:
Zgłaszaj się do testów :kciuki:

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



To jest nowość na wizaz.pl - daj nam szansę, na pewno się to zmieni :ehem:

Jak mogę sprawdzić, czy już się zgłosiłam? Bo myślę, że od początku nie widzę napisu, ale ręki sobie uciąć bym nie dała ;)

Nicoleta 2017-07-27 10:14

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez aniolek-tasmanski (Wiadomość 75813561)
Przycisk jest widoczny tylko przed zgłoszeniem, jeśli się już zgłosiłaś przycisku już nie zobaczysz :ehem:



:roza:

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------




Brać aktywny udział w dyskusjach na Forum ;) oraz w KWC poprzez dziele się z innymi opiniami na temat kosmetyków które używałaś :ehem:
Zgłaszaj się do testów :kciuki:

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



To jest nowość na wizaz.pl - daj nam szansę, na pewno się to zmieni :ehem:

Dziękuję za odpowiedź:)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

merryem 2017-07-27 12:10

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez aniolek-tasmanski (Wiadomość 75813561)
To jest nowość na wizaz.pl - daj nam szansę, na pewno się to zmieni :ehem:

To super, każda nowość jest fajna i ciekawa no i zachęca do korzystania z portalu :)

iset 2017-07-31 15:08

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
ciekawe rozwiązanie, w jednym miejscu będą wszystkie produkty do testów :jupi:

Aneczka2729 2017-08-02 14:20

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Fajna sprawa, muszę się zapisać :-)

gonkam 2017-08-19 08:54

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez aniolek-tasmanski (Wiadomość 75606011)
Klubowiczki jako pierwsze będą otrzymywały informacje o nowych akcjach. Gotowe? :D

Jeśli macie pytania €“ zadawajcie je w wątku :jap:

Jak to jest, że jestem w klubie recenzentki a nikt mnie nie informuje o konkursach? Wiadomosci dostają wybrane osoby, czy wszyscy, czy "otrzymywanie informacji" pojawia się w wybranych tematach na forum?

aniolek-tasmanski 2017-08-22 14:13

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez gonkam (Wiadomość 76419421)
Jak to jest, że jestem w klubie recenzentki a nikt mnie nie informuje o konkursach? Wiadomosci dostają wybrane osoby, czy wszyscy, czy "otrzymywanie informacji" pojawia się w wybranych tematach na forum?

Klub recenzentki nie informuje swoich uczestniczek o konkursach tylko o testach kosmetyków przeznaczonych dla klubowiczek :ehem:

:roza:

gonkam 2017-08-22 21:24

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Tak wiem, źle nazwałam.
Chodzi mi o informację o testach.

Jak, to jest że nie informuje się, pytam np o teście Le Petit Marseillais?

aniolek-tasmanski 2017-08-23 12:32

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Oprócz testowań w obrębie Klubu organizujemy jeszcze testowania z rekrutacją zamkniętą, tzn. wysyłamy zaproszenie do testu wąskiej grupie osób na podstawie kilku danych. Już wkrótce wszystko powinno iść zgodnie z planem, Klub Recenzentki jest świeżą formą, potrzebujemy czasu aby uzyskać informacje o Klubowiczkach i móc dopasowywać do nich konkretne akcje.

Prosimy o cierpliwość.

:cmok:

Rosebrd 2017-08-24 07:19

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Czy jest jakakolwiek szansa aby dowiedzieć się, czy jestem w Klubie Recenzentki? "Guzika" do zapisów nadal nie widzę i nie wiem czy mam dalej szukać przyczyny?

aniolek-tasmanski 2017-08-24 09:22

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez Rosebrd (Wiadomość 76561196)
Czy jest jakakolwiek szansa aby dowiedzieć się, czy jestem w Klubie Recenzentki? "Guzika" do zapisów nadal nie widzę i nie wiem czy mam dalej szukać przyczyny?

Dziękujemy za sugestię, obecnie jest informacją na stronie głównej Klubu Recenzentki, pod krokami:
https://wizaz.pl/kosmetyki/klub-recenzentki/

Jesteś już Klubie Recenzentki!

w takiej sytuacji "guzika" już nie widać

:roza:

Rosebrd 2017-08-24 11:04

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez aniolek-tasmanski (Wiadomość 76564721)
Dziękujemy za sugestię, obecnie jest informacją na stronie głównej Klubu Recenzentki, pod krokami:
https://wizaz.pl/kosmetyki/klub-recenzentki/

Jesteś już Klubie Recenzentki!

w takiej sytuacji "guzika" już nie widać

:roza:

Super, że dodaliście już tę informację, do tej pory nie wiedziałam, czy coś źle robię i sprawdzałam na wszystkich dosłownie przeglądarkach, bo myślałam, że to jakiś błąd mojego komputera, że go nie widać.
Dziękuję za odpowiedź :)

Mina1991 2017-09-09 22:12

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Czy testowanie kosmetyków jest całkowicie darmowe? Nie ponosi się żadnych kosztów za testowane produkty?

d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 2017-09-09 22:35

Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za
 
Cytat:

Napisane przez Mina1991 (Wiadomość 77007201)
Czy testowanie kosmetyków jest całkowicie darmowe? Nie ponosi się żadnych kosztów za testowane produkty?

Nie :nie: Musisz jedynie napisać opinię :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.