Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Galeria makijażu - moje makijaże (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=609541)

YenneferD 2012-04-18 16:46

Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
4 załącznik(i/ów)
Skusiłam się wreszcie na cienie Sleek i wyposażyłam swój kuferek w trzy paletki :D A co mi tam, nie będę się rozdrabniać :D W pierwszy ogień poszła paletka Au Naturel - jeden makijaż zrobiłam cieniami matowymi, drugi połyskliwymi :) Cienie położyłam na bazę pod cienie Cashmere Dax Cosmetics - jestem z niej zadowolona, pozytywnie mnie zaskoczyła, popełniłam ostatnio dogłębną recenzję na blogu, jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam :) Zarówno paletek Sleek, jak i bazy Daxa się obawiałam (trochę śmieszne jest obawiać się paletki 12 cieni za niecałe 30 zeta O_O Jak się okazało, obawiałam się zupełnie niepotrzebnie, czeka mnie jeszcze testowanie pozostałych paletek, ale jestem dobrej myśli :D Rzęsiska mam wytuszowane maskarą Maybelline, moją ulubioną żółtą. I to by było na tyle :D Buziaki :*

mary_poppins 2012-04-18 17:42

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
bardzo przyjemne cieniowanie w obu makijażach :) :ehem: podoba mi się. tylko rzęski trochę niedokładnie wytuszowane w drugim i widać plamki na powiece ;)

YenneferD 2012-04-18 18:56

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
Cytat:

Napisane przez mary_poppins (Wiadomość 33632705)
bardzo przyjemne cieniowanie w obu makijażach :) :ehem: podoba mi się. tylko rzęski trochę niedokładnie wytuszowane w drugim i widać plamki na powiece ;)

Dziękuję :* Wiem, mea culpa, to przez pośpiech ;)

Anitast 2012-04-18 20:03

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
Mi sie podobają bardzo a małe niedoskonałości zdarzają sie każdemu :D
Pierwszy bardzo delikatny idealny na dzień i drugi mocniejszy ten podoba mi bardziej :D , super :roza:

Patalus 2012-04-18 21:41

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
poza rzęskami, bardzo ładny naturalek i jak oko ładnie wygląda :)

YenneferD 2012-04-19 12:40

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
Cytat:

Napisane przez Anitast (Wiadomość 33636880)
Mi sie podobają bardzo a małe niedoskonałości zdarzają sie każdemu :D
Pierwszy bardzo delikatny idealny na dzień i drugi mocniejszy ten podoba mi bardziej :D , super :roza:

:*
Cytat:

Napisane przez Patalus (Wiadomość 33639987)
poza rzęskami, bardzo ładny naturalek i jak oko ładnie wygląda :)

:*

Dziękuję bardzo :)

LordWiliam 2012-04-19 14:39

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
Podobnie jak u koleżanki Agateczki - ładnie, starannie ale niestety osobiście nie lubię takich kolorów więc mi się nie podoba. Ale doceniam ilość pracy

Biała Dama 2012-04-19 16:01

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
bardzo ładny makijaż... a au naturel to moja ulubiona paletka sleeka :love: ja ostatnio przerzuciłam się na sleeka (niestety dior, chanel, ysl, guerlain nie dorastają sleekowi do pięt :brzydal:)

YenneferD 2012-04-20 19:10

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
Cytat:

Napisane przez LordWiliam (Wiadomość 33652929)
Podobnie jak u koleżanki Agateczki - ładnie, starannie ale niestety osobiście nie lubię takich kolorów więc mi się nie podoba. Ale doceniam ilość pracy

:*
Cytat:

Napisane przez Biała Dama (Wiadomość 33654807)
bardzo ładny makijaż... a au naturel to moja ulubiona paletka sleeka :love: ja ostatnio przerzuciłam się na sleeka (niestety dior, chanel, ysl, guerlain nie dorastają sleekowi do pięt :brzydal:)

:*

Dziękuję bardzo :) Mi chyba bardziej podoba się paletka Oh so special, niedługo pokażę coś nią zmalowanego :D

lusia2212 2013-10-30 18:42

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
ładnie :D

ailatan1985 2013-10-30 20:22

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
Lubię takie naturalne makijaże :oklaski:

izga88 2013-11-12 17:52

Dot.: Sleekomania: Au Naturel razy dwa :D
 
Przyjemny dla oka makijaż :ehem::oklaski:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.