Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Moda na sukces - Część II (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196347)

rambo 2007-06-30 13:29

Moda na sukces - Część II
 
Ten wątek jest kontynuacją tematu :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114263&

Proszę o wpisy tutaj :)

sava_na 2007-06-30 18:58

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
No no ale się rozpisałyśmy dziewczyny!! :)

201607291951 2007-06-30 19:34

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
wątek długi jak sama Moda ;)

pestka1830 2007-06-30 22:15

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
:)

daphne81 2007-06-30 23:09

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Właśnie przeczytałam w poprzednim wątku streszczenie na cały tydzień i juz mam z głowy oglądanie tego wciągającego serialu :)

Madziorka 2007-07-01 08:41

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Cytat:

Napisane przez daphne81 (Wiadomość 4681487)
Właśnie przeczytałam w poprzednim wątku streszczenie na cały tydzień i juz mam z głowy oglądanie tego wciągającego serialu :)

ooo, ja też chętnie przeczytam;)

EDIT: już przeczytałam:D, teraz mam z głowy ogladanie:D

natina2 2007-07-01 15:38

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
ooo super :D odświerzyło sie :D

kasiag-01 2007-07-03 08:15

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Coż a porzadeczki:D kolejny wątek przeniesiony, słusznie nie będzie sie nic zawieszać i chodzić normalnie:ehem:

Fajnie że moda leci teraz poźniej , bo jest większe prawdopodobieństwo ze zdąże ja obejrzeć.
wczoraj miałam to szczęście i niemal mnie w kanapę wcisneło jak Stefcia dosadziła Brook, kurcze jak to brzmiało??? po raz trzeci zmarła Pani Forester????

naiyah 2007-07-03 13:40

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
kurcze ja to już z tydzień nie oglądałam po przesunięciu tej godziny.

wenedka 2007-07-03 17:50

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Kto oglądał? :D

śmiech Tejlor był powalający :hahaha:

201701090933 2007-07-03 18:08

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Cytat:

Napisane przez wenedka (Wiadomość 4697636)
Kto oglądał? :D

śmiech Tejlor był powalający :hahaha:

Nom :/

Najlepsze było to jak pokazali fragment z x odcinka gdzie Brook była mołoda a Stefka wyglądała jak jakiś pajac! :D

Ray 2007-07-04 12:49

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
ej o ktorej teraz moda leci?

wenedka 2007-07-04 12:58

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Cytat:

Napisane przez Ray (Wiadomość 4702965)
ej o ktorej teraz moda leci?

o 17.35 od pon. do piątku
i o 16.05 w soboty

pestka1830 2007-07-05 11:04

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
poniedziałek 9.07
Kristen nie chce zrywać z Tonym. Prosi go, żeby zostali przyjaciółmi. Mężczyzna jednak uważa, że to nie ma sensu. Sally postanawia zwolnić Tony'ego z pracy i wyrzuca z budynku. Kristen mówi ojcu, dlaczego ukochany z nią zerwał. Eryk ostrzega go, żeby trzymał się z daleka od jego córki.

Eryk bardzo żałuje, że związek Kristen i Tony'ego nie ma szans, ale uważa, że córka musi zapomnieć o dawnych planach na przyszłość. Tony zgadza się ze zdaniem Eryka. Kobieta jest zawiedziona. Ridge ma pretensje do żony, że nie powiedziała mu o Kristen i Tonym. Taylor wyjaśnia, że musiała uszanować tajemnicę lekarską

wtorek 10.07
Thorne nie może wyjść ze zdumienia, że jego była żona za wszelką cenę chce zdobyć Ridge'a i nie dba o dobro trójki jego dzieci. Deacon znów marzy o Amber, która spędza wesoło czas w towarzystwie męża. Kobieta uważa, że na przyjęciu będzie weselej, kiedy wszyscy choć trochę się upiją. Deacon zauważa dziwne zachowanie Amber.

Ridge spotyka w saunie Brooke. Chce wyjść, ale ona mu na to nie pozwala. Mówi mu, że przypadkowo była świadkiem jego kłótni z Taylor. Ma nadzieję, że kiedyś uda jej się go zdobyć. Zmartwiony Thorne mówi Taylor o zamiarach Brooke. Kobieta postanawia ratować sytuację.

środa 11.07
Taylor zjawia się w saunie. Ze zdumieniem odkrywa, że w kącie kryje się Brooke. Ta pierwsza wybucha gniewem, a Ridge nagle zdaje sobie sprawę z prawdziwych zamiarów Brooke. Taylor informuje rywalkę, że nigdy nie odda jej męża. Ta druga z kolei zapewnia ją, że będzie o niego walczyła do końca. Thorne mówi Sally i Clarke'owi, że jego małżeństwo z Brooke zostało unieważnione.

Taylor zapewnia Brooke, że Ridge jest szczęśliwy w małżeństwie. Ta druga nie pozostaje jej dłużna. Mówi Taylor, że ona zawsze będzie obecna w życiu Ridge'a. Mężczyzna przyznaje, że żywi do niej sympatię, ale nigdy nie zostawi rodziny.

czwartek 12.07
W Los Angeles zjawia się Massimo. Kiedy informuje on Eryka, że przyszedł spotkać się ze Stephanie, mężczyzna wyprasza go z budynku. Mały Eryk dostaje wysokiej gorączki. Zmartwiona Amber zabiera chłopca do szpitala. Towarzyszy jej Deacon. Brooke próbuje przekupić dzieci Ridge'a i Taylor słodyczami. Kiedy ta ostatnia to widzi, wybucha gniewem.

Brooke daje Ridge'owi w prezencie album z ich wspólnymi zdjęciami. Mężczyzna go nie przyjmuje. Po raz kolejny zapewnia Brooke, że nie zostawi dla niej żony i dzieci. Amber i Deacon oddychają z ulgą, kiedy się okazuje, że z małym Erykiem wszystko będzie dobrze. Kobieta i mężczyzna spędzają razem czas. Nieomal dochodzi między nimi do zbliżenia. Betsy uważa, że Deacon spędza z Amber za dużo czasu.

piątek 13.07
Tony mówi Sally, że nie nigdy nie będzie z Kristen. Twierdzi, że powinna ułożyć sobie życie bez niego. Tymczasem Clarke wyznaje Kristen, że jest jedyną kobietą w jego życiu, a następnie się jej oświadcza. Deacon i Bridget przyjmują zaproszenie Ricka i Amber. Mają się wspólnie wybrać na tańce.

Kristen wybucha śmiechem, kiedy słyszy propozycję Clarke'a. Mówi mu, że nie może zostać jego żoną, ponieważ go nie kocha. Proponuje mężczyźnie przyjaźń. Kristen dzwoni do Tony'ego i prosi go o spotkanie. On jednak ją odtrąca. Bridget dowiaduje się od Taylor, że Brooke postanowiła zdobyć Ridge'a.

sobota 14.07
Clarke mówi Tony'emu, że oświadczył się Kristen, ale ona odrzuciła jego propozycję. Nie zamierza się jednak tym przejmować. Ma nadzieję, że Kristen przejrzy na oczy i kiedyś go pokocha. Bridget nie może wyjść ze zdumienia, kiedy Brooke mówi jej, że ma zamiar rozbić małżeństwo Ridge'a i Taylor. Bridget ostrzega matkę, że kiedy wróci Stephanie, będzie miała poważne kłopoty.

Stephanie jest wstrząśnięta, kiedy się dowiaduje o zamiarach Brooke. Przysięga sobie, że nigdy nie jej pozwoli na rozbicie rodziny Ridge'a. Kiedy Brooke zjawia się w pokoju, żeby uwieść Ridge'a, nagle uświadamia sobie obecność Stephanie. Chwilę później na jej szyi zaciska się szal. Tony ponownie mówi Kristen, że nie mogą być razem. Ta zapewnia mężczyznę, że zawsze będzie go kochać.

poniedziałek 16.07
Brooke nie przejmuje się zachowaniem Stephanie. Uważa, że Stephanie i Taylor panicznie boją się tego, że ona zdobędzie Ridge'a. Zachęcona postępowaniem byłej teściowej i rywalki Brooke nie zamierza rezygnować ze swoich planów.

Rick uważa, że mały Eryk powinien mieć rodzeństwo. Bridget też myśli o dzieciach, ale Deacon nie jest zachwycony tą perspektywą. Mówi żonie, że chce ją mieć wyłącznie dla siebie, a na dzieci przyjdzie jeszcze czas. Eryk wyjaśnia Taylor, że Stephanie i Massimo wychowali się razem. Zastanawia się, czy ten ostatni kocha się jeszcze w jego żonie.

wtorek 17.07
Stephanie mówi Massimowi, że będzie mu wdzięczna do końca życia, jeśli usunie Brooke z jej życia. Mężczyzna przyjmuje wyzwanie. Taylor stawia Ridge'owi ultimatum: albo skończy spotykać się z Brooke, albo ich małżeństwo się rozpadnie. Mężczyzna nie zgadza się na takie rozwiązanie. Taylor jest oburzona.

Stephanie próbuje uspokoić zrozpaczoną Taylor. Wie, że Brooke potrafi być bardzo przebiegła. Nie wierzy jednak, że jest w stanie odebrać Taylor Ridge'a. Sally również skarży się Massimowi na Brooke. Uważa, że przez nią zginęła Macy.

środa 18.07
Stephanie ostrzega Brooke, że jeśli nie zostawi Ridge'a w spokoju, będzie musiała ponieść konsekwencje swoich czynów. Brooke zapewnia Stephanie, że zdobędzie Ridge'a. Massimo obmyśla sprytny plan. Brooke poleci do Paryża. Stephanie ma do niej zadzwonić i przekazać jej smutną wiadomość.

Stephanie mówi Brooke, że jej ojciec jest umierający i chce, żeby wraz z nim wróciła do Paryża. Brooke jest załamana. Decyduje się jechać z ojcem. Nie wie, kiedy wróci. Eryk denerwuje się, że Stephanie spędza za dużo czasu z Massimem. Ta uważa, że mąż jest zazdrosny.

czwartek 19.07
Stephanie próbuje wycofać się z planu Massima, ale mężczyzna nie chce jej na to pozwolić. Uważa, że Brooke powinna na zawsze zniknąć z życia Forresterów. Ta wie, że musi być teraz z ojcem, ale boi się zostawiać Ridge'a. Forrester współczuje kobiecie, ale namawia ją do wyjazdu. Po raz kolejny zapewnia Brooke, że nie odejdzie od Taylor.

Stephanie z przerażeniem dowiaduje się, że Taylor wie o planie Massima. Ten zapewnia ją, że Taylor niczego nikomu nie powie, ponieważ zależy jej na swoim małżeństwie. Tymczasem Brooke szykuje się do wyjazdu. Po raz kolejny próbuje rozmówić się z Ridgem. Chce, żeby Forrester podjął ostateczną decyzję i wybrał między nią a Taylor.

piątek 20.07
Stephanie ma nadzieję, że plan Massima się powiedzie. Eryk jest świadkiem, jak Stephanie całuje Massima. Czuje, że wzbiera w nim zazdrość. Taylor jest oburzona zachowaniem Brooke. Nie może jej darować, że rywalka tak otwarcie deklaruje swoją miłość do Ridge'a. Domaga się, żeby natychmiast wyjechała z Los Angeles.

Stephanie wyrywa się z objęć Massima, ale czuje się zawstydzona, że została przyłapana przez Eryka. Ten mówi żonie, że nie chce jej więcej widzieć. Massimo utrzymuje, że to jego Stephanie powinna była poślubić. Amber wyznaje Ginger, że chociaż jest w ciąży z Rickiem, nadal czuje coś do Deacona. Ten ostatni przypadkiem słyszy ich rozmowę.

sobota 21.07
Deacon sugeruje Amber, żeby usunęła ciążę. Ona jednak nie chce o tym słyszeć. Deacon będzie musiał się z tym pogodzić. Gdy Deacon wychodzi, Amber informuje Ricka, że zostanie ojcem. Rick nie posiada się z radości.

Amber udaje się do Insomni. Deacon jedzie tam za nią. Chce z nią porozmawiać o dziecku, którego Amber oczekuje. Amber jednak nie chce go słuchać. Zdesperowany Deacon jedzie do domu i wyrzuca do śmieci pigułki antykoncepcyjne Bridget. Kocha się z żoną, ale wyobraża sobie, że to Amber.

gosiaczek6 2007-07-05 11:25

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
to sie porobi w tej naszej modzie uuuuu;)

wenedka 2007-07-05 11:35

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Kurczę, a historia z Brooke sie powtarza :rolleyes:
Przecież już nie raz uwodziła Forrestera... haha

kasiag-01 2007-07-05 12:45

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Oby to raz!!!
Boże wszystko w kółko to samo, po jaką choinke Brook wiązała się z Tornem??? myslałm ze naprawde go kochała, ale ona mnie WKURZA!!!
tylko żeby czasem zraniony Eryk nie znalazł się w ramionach Brook!!!
Powiedzcie czy Kristen to ta która kiedyś była z clarkiem i mamy powtorke z rozrywki????

daphne81 2007-07-05 14:48

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Nie no ta Brook jest już obrzydliwa - a fe !!! To nie miłośc do Richa to jakiś fanatyzm !!!

zaczarowana 2007-07-05 15:07

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Chciałam się przywitać :jupi::cmok:
Wczesniej się nie wypowiadałam w wątku, ale ja też oglądam Modę:D;
Tylko teraz trochę opuściłam sie w oglądaniu po tej zmianie godziny;).


Wiecie co, śmieszy mnie Brooke, a właściwie to mogę śmiało powiedzieć, że jej zachowanie jest ŻA-ŁO-SNE:D.
Aż śmiać mi się wczoraj chciało, gdy wyznawała Ridg'owi swoją miłość, a konkretnie z miny i spojrzenia Ridga na nią (coś w typie "chyba się urwała z zakładu dla psychicznie chorych" :cojest:).

Cytat:

Napisane przez kineczkaa (Wiadomość 4697786)
Najlepsze było to jak pokazali fragment z x odcinka gdzie Brook była mołoda a Stefka wyglądała jak jakiś pajac! :D

Jak pajac?:hahaha:
Czemu ja tego nie wiedziałam?;)

Cytat:

Napisane przez kasiag-01 (Wiadomość 4711108)
Powiedzcie czy Kristen to ta która kiedyś była z clarkiem i mamy powtorke z rozrywki????

Poprawcie mnie jeśli się mylę - wydaje mi się, że oni już byli małżeństwem:confused:

mierzwaaa 2007-07-05 15:52

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
i kolejny nowy wątek, co tu się dzieje że zamykają wszystkie dlugie wątki? Już dawno nie oglądałam Mody na sukces zaczęło mnie to wszystko wkurzać. Jeju ta Brooke mnie denerwuje coraz bardziej, a taka miłość była z Thornem ;) no ale cóż się można spodziewać po Brooke. Kristen też nie przypadła mi specjalnie do gustu, jakoś ta aktorka mi nie pasuje już wolałam Kristen z dawnych lat, kiedy to była żoną Clarke.

kasiag-01 2007-07-05 16:46

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
I w kółko to samo!!!!
Brook i Ridge, Clark i Kristen, moze jeszcze Macy zmartwychstanie co??? lub jakies dziecko Foresterów się znajdzie?? a moze Eryk zacznie romansować z nów z mamą Brook???
Tak szczerze to pewnie wszystkie Nas ten serial wkurza i ogladamy go .... bo właśnie Nas tak wkurza :D:D:D
dobrze że dzieci Brook sa takie duze bo przecież kaziroctwo by popełniali !!! Babcia Brook się trzyma no ale nic się nie zmienia

pestka1830 2007-07-05 17:06

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Cytat:

Napisane przez kasiag-01 (Wiadomość 4713044)
I w kółko to samo!!!!
Brook i Ridge, Clark i Kristen, moze jeszcze Macy zmartwychstanie co??? lub jakies dziecko Foresterów się znajdzie?? a moze Eryk zacznie romansować z nów z mamą Brook???
Tak szczerze to pewnie wszystkie Nas ten serial wkurza i ogladamy go .... bo właśnie Nas tak wkurza :D:D:D
dobrze że dzieci Brook sa takie duze bo przecież kaziroctwo by popełniali !!! Babcia Brook się trzyma no ale nic się nie zmienia

Macy zmartwychwstanie :ehem:

patusia22 2007-07-05 17:55

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Cytat:

Napisane przez pestka1830 (Wiadomość 4713207)
Macy zmartwychwstanie :ehem:


:eek:

mmmartha 2007-07-05 20:43

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
pestka1830 dziękuję bardzo za streszczenie akurat wyjezdzam i nie bede mogła oglądać ale przynajmniej bede wiedziała co się tam dzieje

justysia274 2007-07-05 21:13

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Hm mam prośbę. Mógłby mi ktoś streścić co się działo wczoraj i dziś w MNS, bo nie miałam okazji zobaczyć :(

Selina 2007-07-05 21:27

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Cytat:

Napisane przez justysia274 (Wiadomość 4715424)
Hm mam prośbę. Mógłby mi ktoś streścić co się działo wczoraj i dziś w MNS, bo nie miałam okazji zobaczyć :(

A nic nowego. Ta lafirynda Brooke jak zwykle chciała uwieść Ridga zamykając się z nim w biurze i zdejmując ubranie. Ale Ridge się nie dał :) Poza tym postanowiła, że będzie z Ridgem i będzie o niego walczyć. Już się z tym nie kryje. Thorne unieważnił małżeństwo, czym bardzo ucieszył mamusię., która z tej okazji postanowiła wydać imprezę.
Tony powiedział Sofii, że ma hiv. Sofia zrobiła badania, ale jest zdrowa. Natomiast Tony nie ma odwagi powiedzieć Kristen o chorobie, bo się boi, że go zostawi. Taylor próbuje rozmawiać z nieświadomą Kristen, żeby się nie spieszyła do łóżka z Tonym, ale rozwiązła Kristen się wkurza i stwierdza, że nie ma zamiaru dłużej czekać.
Deakon wbił się w głupkowatą marynarkę, bo ma iść na kolację do Stephanie. A żona mu się kazała tak ubrać - rzeczywiście wygląda w tym kubraku jak palant, czym wzbudza śmiech Amber.
To by było na tyle, czyli nic ciekawego :D

justysia274 2007-07-05 21:34

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Cytat:

Napisane przez Selina (Wiadomość 4715547)
A nic nowego. Ta lafirynda Brooke jak zwykle chciała uwieść Ridga zamykając się z nim w biurze i zdejmując ubranie. Ale Ridge się nie dał :) Poza tym postanowiła, że będzie z Ridgem i będzie o niego walczyć. Już się z tym nie kryje. Thorne unieważnił małżeństwo, czym bardzo ucieszył mamusię., która z tej okazji postanowiła wydać imprezę.
Tony powiedział Sofii, że ma hiv. Sofia zrobiła badania, ale jest zdrowa. Natomiast Tony nie ma odwagi powiedzieć Kristen o chorobie, bo się boi, że go zostawi. Taylor próbuje rozmawiać z nieświadomą Kristen, żeby się nie spieszyła do łóżka z Tonym, ale rozwiązła Kristen się wkurza i stwierdza, że nie ma zamiaru dłużej czekać.
Deakon wbił się w głupkowatą marynarkę, bo ma iść na kolację do Stephanie. A żona mu się kazała tak ubrać - rzeczywiście wygląda w tym kubraku jak palant, czym wzbudza śmiech Amber.
To by było na tyle, czyli nic ciekawego :D

Och dziękuję bardzo za wysiłek, który włożyłaś pisząc to ;):cmok: Naprawdę dzięki :cmok: No a rzeczywiście nic szczególnego sie nie działo ;):rolleyes:

Selina 2007-07-05 21:41

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Cytat:

Napisane przez justysia274 (Wiadomość 4715617)
Och dziękuję bardzo za wysiłek, który włożyłaś pisząc to ;):cmok: Naprawdę dzięki :cmok: No a rzeczywiście nic szczególnego sie nie działo ;):rolleyes:

Nie ma za co :)

pestka1830 2007-07-05 21:48

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
3 załącznik(i/ów)
:)

maryd 2007-07-05 22:03

Dot.: Moda na sukces - Część II
 
Ja w końcu zaczęłam ponownie Mode oglądać :D
I powiedzcie mi kto to jest ten Tony?


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.